Αγορά Ζητείται νύφη...

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης BISBA
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

BISBA

PB Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
517
Πόλη
Αθήνα
Θα ήθελα μια σκούρα κανάρα για την καρδερίνα μου.Αν κάποιος επιθύμει να μου προσφέρει μια θα ήμουν υπόχρεος, ευχαριστώ...
 
Χωρίς να είσαι υπόχρεος, στείλε ένα Π. Μ
με το τηλέφωνό σου, κι'έλα να την πάρεις,
σε περιμένει.
 
Αμάν πια Μάκη, το παράκανες :D
 
Σκέπτομαι πόσα παρακάλια εχω κάνει πιτσιρικάς
για ένα πουλάκι... Μούρχεται στην μνήμη και η χαρά
της απόκτησης. Δεν μπορώ να μην είμαι παρόν.
 
Ξέρω πως έιμαι t:, αλλά θέλω να σας πώ κ. Μάκη οτι :love πολύ πολύ.

Κατι τέτοια λέτε και κάνετε και με συγκινείτε πολύ!
 
Είστε κοντά και έτσι χαρίζετε ο ένας στον άλλο, ανταλλάσετε πουλιά και γενικώς γνωρίζεστε μεταξύ σας, εμείς της μακρινής επαρχίας το μόνο που μπορούμε να κάνουμε ένα να γνωρίσουμε τον ιδιοκτήτη κάποιου pet shop που το μόνο που βλέπει είναι πως θα βγάλει περισσότερα χρήματα από την πώληση ενός πουλιού. Μακάρι να ήμουν κοντά σας και όχι για να μου χαρίζουν πουλιά αλλά για να παρακολουθώ την δουλειά σας που με τόση αγάπη κάνετε
 
ναι, ναι ο Μακης ειναι τελειος, μου εδωσε κ μενα σημερα μια.
thanks μακη.
 
-Kωνσταντίνε σε καταλαβαίνω, αλλά μη
νομίζεις οτι είναι και τόσο μακρυά η Ορεστιάδα.
Εδώ έρχονται πουλιά απο πολύ μακρυά.
Αν έχεις κάποια επιθυμία ή έλλειψη να το
γράφεις και ποτέ δεν ξέρεις... Επειτα όλο
και κάποιο ταξιδάκι προς τα κάτω θα κάνεις.
Τώρα με το internet τα πράγματα είναι πολύ
καλλύτερα, κράτα επαφές(διευθύνσεις και τηλεφωνα)
 
Η αλήθεια πως εκτός ότι ντρέπομαι λιγάκι να ζητάω, σκέφτομαι πως κάποιοι ίσως έχουν μεγαλύτερη ανάγκη να τους χαριστεί ένα πουλάκι
 
Αν κάποιος ήθελε να αποδόση τον σωστό ορισμό στην λέξη χομπύστας-μερακλής-άνθρωπος πραγματικά στο λέω Μάκη χωρίς κανένα ίχνος φιλοφρόνησης απλά μου βγαίνει μέσα από την καρδιά μου θα έβαζε την φωτογραφία σου. Μακάρι να υπάρχουν ένα δύο ακόμα σαν εσένα. Ο κύκλος μας θα ήταν πολλύ πιο όμορφος. Ευχαριστώ τον στάυρο που έστω και μέσω internet σε γνώρισα.
 
Back
Top