Αγορά Ζητουνται κοκκινα γερμανικα καναρινια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης kostasb
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

kostasb

PB Member
Εγγραφή
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
246
Πόλη
Αθήνα
Αν καποιος φιλος εκτροφεας διαθετει προς πωληση ενα ζευγαρι κοκκινα λιποχρωμικα (γερμανικα) θα ηθελα να επικοινωνησει μαζι μου. Ευχαριστω πολυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Πάρα πολύ ωραία. Στο Βόλο έχεις πάει ποτέ; Ευκαιρία είναι!
Δυστυχως αλλα οι εγχωριες υποχρεωσεις δεν επιτρεπουν μεγαλες μετακινησεις. Παντως σε ευχαριστω πολυ.
 
Δείξε λίγο περισσότερο υπομονή και να επιμένεις... Τα πραγματικά καλά κόκκινα Huppe Allemand είναι δυσεύρετα... Εκτός αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις...
Ίσως μάλιστα θα ήταν καλύτερα να προσδιορίσεις αν θέλεις το καπέλο στο αρσενικό ή το θηλυκό καναρίνι... καθώς ep;ishw και ποιο από τα δύο θέλεις να είναι χιονέ... (frost)..
Στο Βόλο έχεις πάει ποτέ; Ευκαιρία είναι!
Πραγματικά έχει πολλά όμορφα να δει κάποιος και να δοκιμάσεις στο Βόλο...
Να θυμάσαι όταν έρθεις "προς τα 'δω"... κερνάω καφέ.
 
Δείξε λίγο περισσότερο υπομονή και να επιμένεις... Τα πραγματικά καλά κόκκινα Huppe Allemand είναι δυσεύρετα... Εκτός αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις...
Ίσως μάλιστα θα ήταν καλύτερα να προσδιορίσεις αν θέλεις το καπέλο στο αρσενικό ή το θηλυκό καναρίνι... καθώς ep;ishw και ποιο από τα δύο θέλεις να είναι χιονέ... (frost)..

Πραγματικά έχει πολλά όμορφα να δει κάποιος και να δοκιμάσεις στο Βόλο...
Να θυμάσαι όταν έρθεις "προς τα 'δω"... κερνάω καφέ.
Εχεις δικιο Γιαννη, ειμαι πολυ αοριστος. Κατ αρχην σε ευχαριστω για την προσκληση, μακαρι να με φερει ο δρομος καποια στιγμη απο τα ομορφα μερη σου τα οποια μονο ακουστη εχω την ομορφια τους. Θα φροντισω να σε επισκεφτω μιας και χαιρομαι να γνωριζω αξιολογους ανθρωπους ιδιαιτερα οταν εχουν γνωση και αγαπη για το αντικειμενο με το οποιο ασχολουνται. Οσο για το ζητουμενο μου δεν ειναι κατι ιδιαιτερο. Ενα ζευγαρι κοκκινα γερμανικα λοφιοφορα με οποιοδηποτε απο τα δυο χιονε ή εντονο και σκουφατο-μη σκουφατο.Απλα εχω μια προτιμηση στο να βρω ενα ζευγαρι μεγαλοσωμα πουλια.Αν διαθετεις παντως εσυ, μιας και αναφερθηκε ο Βολος και το συνεδεσα με εσενα, εχω τροπο να τα παραλαβω.
 
Αν διαθετεις παντως εσυ, μιας και αναφερθηκε ο Βολος και το συνεδεσα με εσενα, εχω τροπο να τα παραλαβω.
Η αλήθεια είναι πως έχω μια σχετική αδυναμία στα λοφιοφόρα, που με βασανίζουν αρκετά χρόνια...
Είναι όμως σχετικά νωρίς για να γνωρίζω τις διαθεσιμότητες...
 
Η αλήθεια είναι πως έχω μια σχετική αδυναμία στα λοφιοφόρα, που με βασανίζουν αρκετά χρόνια...
Είναι όμως σχετικά νωρίς για να γνωρίζω τις διαθεσιμότητες...
Δεν πειραζει Γιαννο, να εισαι καλα!
 
Η αλήθεια είναι πως έχω μια σχετική αδυναμία στα λοφιοφόρα, που με βασανίζουν αρκετά χρόνια...
Είναι όμως σχετικά νωρίς για να γνωρίζω τις διαθεσιμότητες...
Βίτσιο λέγεται- κι όχι αδυναμία 😀
 
Άλλοι ''κολλημένοι'' με τη μπάλα, άλλοι με τα αυτοκίνητα κι εμείς στην ''τρέλα ''μας! @kostasb ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις σύντομα!
 
Back
Top