Αγορά Ζητουνται 40άρες ζευγαρώστρες κινέζικες με χώρισμα και σχάρα

Εγγραφή
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
100
Πόλη
Αθήνα
Ζητουνται 3ης 40 άρες ζευγαρώστρες κινέζικες με χώρισμα και σχάρα από κάτω είτε πλαστική είτε μεταλλική σε λογική τιμή. Περιοχή Αθήνα
 
Καλησπερα, στην χ. Ε εχει αγγελια με 8 σαρανταρες κομπλε με φωλιες κλειστες εξωτερικες, καλαθακια για το νημα, ταιστρες, ποτιστρες, τα παντα ολα. Γραφει πως τις δινει 100 ευρω και φαινονται ολοκαινουργιες, αν ηταν εξηνταρες θα τις ειχα παρει...
Δεν χανεις τπτ να ρωτησεις αν δινει λιγοτερες... Περιοχη Αργυρουπολη...
 
Μόνο για ένα πουλί είναι την θηλυκιά, όσες έχω μέχρι τώρα 60 *40*40 είναι άλλα δεν έχω χώρο για να βάζω μόνο ένα πουλί ανά 60αρα.Βασικά θα έχει την χρήση ενός μικρού κλουβιού αλλά πάντα το προτιμώ το κλουβί να έχει χώρισμα γιατί μπορεί να τύχει κάτι απρόοπτο και να χρειαστεί !

Καλησπερα, στην χ. Ε εχει αγγελια με 8 σαρανταρες κομπλε με φωλιες κλειστες εξωτερικες, καλαθακια για το νημα, ταιστρες, ποτιστρες, τα παντα ολα. Γραφει πως τις δινει 100 ευρω και φαινονται ολοκαινουργιες, αν ηταν εξηνταρες θα τις ειχα παρει...
Δεν χανεις τπτ να ρωτησεις αν δινει λιγοτερες... Περιοχη Αργυρουπολη...
πραγματικά έψαξα και δεν την βρήκα την αγγελία μπορείς να μου γραψεις URL
 
Καλημέρα, μάλλον είσαι άτυχος...

404.webp

Ενώ είχα το url στα αγαπημένα, αφού ενδιαφερόμουν και εγώ, δεν το ανέβασα χθες γιατί ήμουν από κινητό, σήμερα απλά δεν υπάρχει...
 
Αντε βρε, κοντογειτονάκι είσαι;

Έχε το νου γιατί αν δεν έκλεισε λόγω πώλησης μπορεί να την ξαναβάλει...
Φυσικά δεν ξέρω πόσο βιάζεσαι...
 
ενας φιλος μου εχει σε πολυ καλη κατασταση σχεδον αχρησιμοποιητες και σε πολυ καλη τιμη,
 
Μπορούμε να μάθουμε το μαγαζί έστω και σε πμ ;
Αν ο Βασίλης δεν έχει πρόβλημα να το πει, καλό θα ήταν να το γράψει δημόσια να το μάθουμε όλοι. Η τιμή είναι πολύ καλή.
 
Αν θελεις βάλε μας φωτό και πες μας και το ονομα δνση του μαγαζιού.
Θα περιμένω κι εγώ μαζί με σένα...
Η τιμή τους είναι εξαιρετικά χαμηλή.
 
Υπάρχουν και 60αρες; Μπορεί να γίνει αποστολή στην υπόλοιπη χώρα; Ενδιαφέρονται για 2-3 60αρες και 2-3 40αρες.
 
Back
Top