Αγορά Ζητω να μου χαρισουν ενα ζεβρακι

Κατάσταση
Κλειστό.
Καλησπέρα φίλε... Πριν απο μερικές μέρες βγήκαν τα μωράκια μου, αν θέλεις μπορώ να σου δώσω μόλις αρχίσουνε να τρώνε μόνα τους... Αν θέλεις να δείς φωτογραφίες πήγαινε στο άλμπουμ που έχω... 😎
 
ωραια. Θελω ενα αρσενικο κι ενα θυλικο, αλλααμα δεν θελει να μου δωσεισ δυο, συμβιβαζομαι και με ενα, δεν με νιαζει το φιλο.
 
αλλα αμα δεχτεισ να μου δωσεισ. Να ειναι καποιο σαβατοκυριακο. και να συναντιθουμε στην πλατεια νεασ σμυρνησ.
 
ΟΚ μπορώ να σου δώσω ζευγάρι αν θέλεις. μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφία απο το καναρίνι που θέλεις να δώσεις;
 
ναι καλυτερο ειναι το ζευγαρι. το καναρνι μου ειναι αυτο, βεβαια δεν το δινω μαζι με το κλουβι. ειναι θυλικο και ειναι ενα απλο καναρινι.
 
αν ειναι δυο αδερφακια δεν μπορουν να γινουν ζευγαρι! Καλυτερα να αρχισεις απο ενα και σιγα σιγα να του παρεις εσυ μια παρεα! 🙂

φιλικα!
 
επειδι ο φιλοσ μασ αλλαξε γνωμη για τα ζεβρακια. Οποιοσ αλλοσ μπορει ειναι εκπροσδεκτοσ.
 
επειδι δν βλεπω να ενδιαφερετε κανεισ αλλοσ. Ξερει κανεισ ποσο κανει ενα ζεβρακι;
 
Δε μπορω πραγματικα να καταλαβω τι πραγματικα θες;
1)τη μια προσφερεσαι να ανταλλαξεις την καναρα σου με οτιδηποτε
2)Την αλλη θες να σου χαρισουν αρσενικο καναρινι για να ζευγαρωσεις το θυληκο σου αφου αποφασισες να το κρατησεις
3)Την αλλη ζητας ζεμπρακια
Για ονομα του θεου αποφασισε τι πραγματικα θες ή μαλλον τι μπορεις με το χαρτζιλικι σου να συντηρεις;
Επειδη εχεις πρηξει τον κοσμο ολο και εχεις καταντησει κουραστικος δε νομιζω να βρεθει καποιος που θα σε εμπιστευτει ακομα και καρακαξα
Γιαυτο σου προτινω το εξις:
1)πηγαινε σε ενα πετ δωσε την καναρα σου και ζητα να σου δωσουν ενα αρσενικο που θα κελαιδαει και θα σε ευχαριστει και ξεχνα τα ζευγαρωματα δε τα σηκωνει το χαρτζιλικι σου
ή
2)Πηγαινε σε ενα πετ δωσε την καναρα σου και παρε ενα ζευγαρακι παπαγαλακια εκεινα τα μικρα τα πολυχρωμα. Ειναι φτηνα και δε χρειζεται να δωσεις ολο το χαρτζιλικακι σου για να τα συντηρεις
 
να σασ παρακαλεσω κατι; μπορειτε να αφηνετε σχολια μου να σχετιζονται με το θεμα; Ε. Αντε για τι καταντα εκνευριστικο. και δεν θελω αλλεσ λυσεισ. Ξερω εγω αρκετεσ.
 
Η ακόμα καλύτερα περίμενε λίγο καιρό ακόμη να μεγαλώσεις.
Προς το παρόν άσε τους γονείς σου ν αναλάβουν την τύχη του καναρινιού σας.
 
δεν ειμαι δα και νινι. ειμαι 14 ετων. Δεν ειμαι κατω τον 10. λυσα κακια.
Δεν ειναι ο κατάλληλος χώρος για να σου κανω μαθηματα καλης συμπεριφοράς, αλλά θα μπορουσες τουλαχιστον να εισαι πιο ευγενικός με ανθρώπους που προσπαθουν να σε βοηθήσουν. Οι περισσότεροι απο εδω μεσα είναι ενηλικες ανθρωποι, οικογενειάρχες, καταξιωμενοι επαγγελματίες με παιδια στην ηλικια σου και δεν επιτρεπετε ενα 14χρονο να τους λεει "λυσσα κακια". Αν συνεχισεις να φερεσαι με τον ιδιο τρόπο, πολυ φοβαμαι πως κανεις δεν θα ανταποκριθεί πλέον στα μυνηματα σου.:)
 
ναι αλλα να σασ πω κι εγω κσπωσ εκνευριστηκα γιατι μου λετε πραγματα που ειναι ασχετα με το θεμα.:) για αυτο αντιδρω ετσι.
 
Αρκετά βρε παιδιά με αυτήν την κανάρα. Δε θα κάνουμε και δεύτερο γύρο.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top