Γενικά Ζητω φιλοξενεια για κοκατιλ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης MARAKI
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

MARAKI

PB Member
Εγγραφή
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Πόλη
Έδεσσα
γεια σε ολουσ! Ειναι λιγο παραξενο το θεμα που ανοιγω αλλα επειδη εχω ενα προβλημα για το που να αφισω το κοκατιλακι μοθ οταν φυγω διακοπεσ... Το καναρινακι μου κ η μεγαλη μ κοκατιλινα θα τα αφησω σπιτι θα τα φροντιζουν... Νερο φαι τετοια, το μικρουλι μου ομωσ που εχει μαθει να ειναι ολη μερα εξω δεν ξερω τι να κανω δεν θελει να καθεται για μερεσ στο κλουβι δεν το χω δοκιμασει βασικα.. Αλλα το λυπαμε 9 μερεσ κλησμενο, στο κλουβακι κ θα απομακρυνθει κ ολασ κ θα αγριεψει θα ξεχασι που ειναι ολη μερα πανω μ κ καθεται διπλα μ ειναι ηρεμο απλα θελει να κανει την πτηση του κ να καθεται εξω με ανθρωπινη συντροφια... Οποιοσ το θελει, κ να με βοηθησει να μου στηλει το δυσκολο ειναι οτι μενω εδεσσα... Κ θα παω ωσ τον πειραια με το αμαξι, αυτην θα ειναι η διαδρομη που θα περασω! Ευχαριστω!
 
Μαρακι ευχαριστως να σου το κρατουσα αλλα ειμαι λιγο μακρια απο την διαδρομη που θα κανεις!
 
Εγώ Μαράκι μου χαρά μου θα ήταν να στο κρατήσω αλλά μένω στην Κρήτη, συγκεκριμένα στο Καστέλι...☹
 
δεν πειραζει.. Ε.. Ναι ειναι μακρυα 😉ευχαριστω παντωσ κξωνσταντινα μου!
 
Ψάχνεις κάποιον κοντά στο πρώτο μέρος της διαδρομής σου, ή μπορεί να είναι και κοντά στο τελευταίο μέρος; (πχ κοντά στον Πειραιά)
 
νομιζω καλυτερα ειναι κοντα. Για το μικρουλι σκευτομαι.. Δεν θα ειναι ταλαιπωρια τοσοσ δρομοσ με το αμαξι;
 
Μαρακι κριμα ειμαστε κοντα αλλα θα λειπω και εγω περιπου τις ιδιες ημερες
 
Back
Top