Αγορά Ζητώ αγορά 60αρας ζευγαρώστρας

Akanthillis

PB Member
Εγγραφή
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
496
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλημέρα/καλησπέρα αποφάσισα να αλλάξω κλουβί στο καναρινακι μου γιατί από τότε που γεννήθηκε μέχρι τώρα (5μηνων πουλί) το έχω σε 40αρι κλουβί και επειδή θέλω να είναι πιο άνετο ψάχνω μεγαλύτερο κλουβί αν κάποιος από Θεσσαλονίκη έχει μια ζευγαροστρα 60αρα και του περισσεύει και θα ήταν διατεθειμένος να την πουλήσει θα μου έκανε τη ζωή αρκετά εύκολη, προσφέρω 15-20€ καθώς 25€ βρίσκω στο ίντερνετ αλλά συν τα μεταφορικά κλπ πάει στα 35€ και λόγω στρατού αδυνατώ να ανοιχτώ παραπάνω μιας που πρόσφατα αγόρασα μια άλλη 60αρα για το άλλο μου πουλάκι και είμαι οριακά στο budget, ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
καλημέρα προς ενημέρωσή σου στο petsamolis πουλάει νέα ζευγαρώστρα στα 25 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά απλά δεν είναι άμεσα διαθέσιμη (είπα απλά να το αναφέρω σε περίπτωση που δεν το γνώριζες)
 
@voxpaine ναι το είδα απλά λόγω του μέρους που μένω είναι και τα μεταφορικά μέσα και μου πάει συν 10€
Τα δωρεάν μεταφορικά είναι μόνο με κάρτα και αυτή τη στιγμη θα με βόλευε η αμεσότητα χέρι με χέρι
Ευχαριστώ πάντως 😊
 
@PantelisTs απο 25€ και πάνω για την αθηνα, για τον φίλο που ειναι θεσσαλονικη ισχύουν δωρεαν μεταφορικα από 70€ και πανω
 
  • Like
Αντιδράσεις: marapo
Back
Top