Αγορά Ζητώ για αγορά αρσενικό timbrado Español

Έχω στην διάθεση μου τιμπραντο απλά θα σου δώσω μια συμβουλή πριν κάνεις κάποια κίνηση. Εγώ αυτήν την περίοδο όπως και όλοι που έχουν στην κατοχη τους πουλακια έχουν ηδη βάλει ζευγαρια για αναπαραγωγη και σίγουρα έχουν αυγα εάν όχι νεοσους. Θα έλεγα να περιμένεις και να πάρεις τον Οκτώβριο που τα πουλακια θα είναι νεαρά και θα έχουν πάρει και φωνές γτ τέτοια εποχή θα πάρεις πουλακι το οποίο δεν θα έχει μπει σε αναπαραγωγικη διαδικασία για χιλιους δύο λόγους που ξέρω εγώ που τα έχω στην κατοχη μου και θέλω να τα σπρωξω σε κάποιον που δεν ξέρει. Φιλικά πάντα και σου μιλάω όπως θα μιλούσα σε κάποιον πολύ φίλο μου. Πουλακια όχι τέτοια εποχή...
 
Φέτος δεν έγιναν διαγωνισμοί λόγω... απευθύνσου σε κάποιο σύλλογο. Εσείς που ζείτε στην Αθήνα είναι αδιανόητο να μην έρχεστε σε επαφή με τους συλλόγους για αυτού του είδους τις "ανησυχίες" σας. Τώρα γατάκια και κοπριές υπήρξαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν στον αιώνα. Δεν μπορείς να ξεκινάς με αρνητική σκέψη. Απλά ρώτα, άκου καλά όσα σου πουν, δούλευέ τα στο μυαλό σου και τέλος αποφάσισε. Τα μόνα πουλιά που δεν παίρνουμε (;) αυτή την εποχή είναι θηλυκά. Στο κάτω κάτω της γραφής ένα πουλάκι θα πάρεις όχι παραπέντε. Εάν δεν λέει και 93* δεν θα πεθάνεις κιόλας. Άσε που τα περισότερα γατάκια από εμάς που κάνουμε πως ξέρουμε (απευθύνομαι πρώτα σε μένα) την τύφλα μας ξέρουμε. Σε κούρασα, η συμβουλή μου είναι όπως πας στο καφενεία - καφε κλπ μιά μέρα την εβδομάδα πάρε ένα τηλέφωνο και πήγαινε σε ένα σύλογο. Τα υπόλοιπα τα ξέρεις έτσι! όποιος λέει μπροστά άλλα και λόγια αγάπης και λατρείας, μετά άλλα όπως... τι αν μας πει και αυτός ή άσε αυτός... ή εκείνος. ΑΛΑΡΓΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sevmes
Σου μιλάω ανοιχτά αν και πάρα πολλοί λίγοι το κάνουν γτ εχω μάθει ότι δεν θέλω να μου κάνουν να κάνω κ εγω. Δεν έχω να πω κάτι άλλο...
 
Back
Top