Αγορά Ζητώ για αγορά θηλυκό budgie έως ενάμιση χρονών

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Paschal
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Paschal

PB New Member
Εγγραφή
19 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα σας.
Επειδή έπειτα απο εβδομάδες αναζήτησης θυλικού μικρού budgie (απο pet shop λόγω του ότι θα το βάλω για παρέα με άγριο), δεν έχω καταφέρει να εντοπίσω κάποιο αξιόλογο κατάστημα, ενώ στα 2 με τρια που έχω βρεθεί, διαπίστωσα απο μηδενική καθαριότητα έως και περίπτωση κανιβαλισμού εντός του κλουβιού, θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει με το να μου προτείνει κάποιο αξιόλογο pet shop στην περιοχή του κέντρου στην Αθήνα, ή έστω κάποια ενναλακτική;
 
Δεν ξέρω το κατά πόσο ένα άγριο αγορασμένο παπαγαλάκι θα μπορέσει να συνυπάρξει με ένα ήρεμο. Με δύο εκτροφείς που επικοινώνησα, μου πρότειναν να αναζητήσω επίσης άγριο μέσω pet shop. Το πρώτο που μου πρότεινες φαίνεται αξιόπιστο, θα επικοινωνήσω μαζί τους το συντομότερο!
 
Είχα δει στο birdmarket στην Αχαρνών, επειδή θα πάω αυτές τις ημέρες για αγορά τροφής, θα βγάλω φωτο τα πουλακια κ θα την ανεβάσω εδω
Το εκτιμώ απίστευτα. Χίλια ευχαριστώ!
 
Το εκτιμώ απίστευτα. Χίλια ευχαριστώ!
Πέρασα σήμερα, είχε λίγα πουλακια, μου είπε ότι αύριο θα φέρει νέα γιατί φεύγουν γρήγορα, 12 ευρώ η τιμή τους
20200211_160449_copy_1200x1600.jpg20200211_160444_copy_1200x1600.jpg20200211_160504_copy_1600x1200.webp
[automerge]1581435857[/automerge]
Καθαρά κλουβια απ οτι ειδα! το παλ γαλάζοκιτρινο μου άρεσε πολυ κ θα φέρει κ αλλα νέα χρωματα
 
Back
Top