Αγορά Ζητώ ενα cockatiel η ζευγάρι lovebird

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

PB New Member
Εγγραφή
30 Ιουλ 2014
Μηνύματα
240
Πόλη
Βούλα
Επειδή περνάω σπίτι μου όλη την μέρα και έχω χρόνο να αφιερώσω την φροντίδα μου προς τα πουλιά, (όπου είναι το σημαντικότερο για αυτά) θα ήθελα αποκτήσω ζευγάρι παπαγάλων είτε love birds είτε κοκατιλ! Εάν έχετε κάτι να μου προτείνετε περιμένω απάντηση σας! Ευχαριστώ πολύ!
 
Mπορω να σου συστισω εναν εμπιστο και εμπειρο εκτροφεα! Απο εκεινον πηρα το κοκατιλακι μου! Μενει Αθηνα και στελνει σχεδον σε ολη την Ελλαδα και τα εχει αρκετα φθηνα θα σου στηλω το τηλεφωνο του σε π. Μ να εποικοινωνισεται απλα πες του το ονομα μου (Δημος) μηπως σε κανει αρετα χαμηλη τιμη! Επισης εχει οτι μεταλλαξη και ηλικια θες!
 
Mπορω να σου συστισω εναν εμπιστο και εμπειρο εκτροφεα! Απο εκεινον πηρα το κοκατιλακι μου! Μενει Αθηνα και στελνει σχεδον σε ολη την Ελλαδα και τα εχει αρκετα φθηνα θα σου στηλω το τηλεφωνο του σε π. Μ να εποικοινωνισεται απλα πες του το ονομα μου (Δημος) μηπως σε κανει αρετα χαμηλη τιμη! Επισης εχει οτι μεταλλαξη και ηλικια θες!
Μπορείς να τον πεις δημόσια τον εκτροφέα Δήμο, όπως τον περιμένουμε και στο δικό σου θέμα να μας τον πεις.
 
Back
Top