Αγορά Ζητώ θηλυκό αχάτη οπάλ λευκό

Γιάννη, προσπάθησε να επισκεφθείς κάποια έκθεση στη Θεσσαλονίκη από αυτές που γίνονται αυτή την περίοδο για να δεις μήπως μπορείς να πάρεις από εκεί κανένα πουλάκι. Αν και δεν πρόκειται για σπάνια πουλιά, είναι δύσκολο να βρεις σε κάποιο κατάστημα ή από κάποιον που δεν ασχολείται με τις μεταλλάξεις των χρώματος.
 
Ευχαριστώ.
Έχω σκοπό να πάω σε μια έκθεση εδώ Θεσσαλονίκη και σε μια στην Δράμα.
Έλεγα μήπως κάποιος φίλος εδώ μπορούσε να με εξυπηρετήσει
 
Κ. Γιαννη κάποια στιγμή αν επιτρέπεται θα πάρω την γυναίκα και θαρθουμε Βόλο να σας δούμε.
Με μεγάλη χαρά θα σας δεχτώ... και ίσως βρούμε και αχάτη οπάλ λευκό στα μέτρα σας.
 
Κ. Γιαννη κάποια στιγμή αν επιτρέπεται θα πάρω την γυναίκα και θαρθουμε Βόλο να σας δούμε.
Να δούμε λίγο εκτροφή champions leage εμείς του ερασιτεχνικού.
Να με πάρετε και εμένα μαζί σας 😉
 
Γιάννη, προσπάθησε να επισκεφθείς κάποια έκθεση στη Θεσσαλονίκη από αυτές που γίνονται αυτή την περίοδο για να δεις μήπως μπορείς να πάρεις από εκεί κανένα πουλάκι. Αν και δεν πρόκειται για σπάνια πουλιά, είναι δύσκολο να βρεις σε κάποιο κατάστημα ή από κάποιον που δεν ασχολείται με τις μεταλλάξεις των χρώματος.
Συγγνώμη αν χαλάω το θέμα.
Αλλά με αφορμή το σχόλιο για τίς έκθεσης στη Θεσσαλονίκη θέλω να ρωτήσω πώς μπορούμε να μάθουμε ποτέ και πού γίνονται;
Βγάζουν κάποια ανακοίνωση σε κάποιο σάιτ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
epam2006.gr
Αν επιτρέπεται από το φόρουμ.
Αλλιώς να διαγραφεί
Γιάννη, αν σε ενδιαφέρει ο συγκεκριμένος σύλλογος, κάνε την ερώτησή σου εδώ Εκτροφείς Πτηνών Αναψυχής Μακεδονίας - ΕΠΑΜ

Περισσότερους συλλόγους, μπορείς να βρεις εδώ Σύλλογοι Εκτροφέων Πτηνών
 
Back
Top