Αγορά Ζητώ να αγοράσω Ροζέλα ή Prince of Walles

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Athinag
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Athinag

PB New Member
Εγγραφή
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
313
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι να αποκτήσω Ροζέλα ή Prince of Walles (υπέροχα πουλιά τα είδα και τα λάτρεψα απ την πρώτη στιγμή!) και πλέον απογοητευμένη απο τα περισσότερα πετ σοπ που έχουν τα πουλιά σε άθλιες συνθήκες για πολύ καιρό, ψάχνω να βρω εδώ το πουλάκι αυτο. Θα ήθελα να είναι όσο το δυνατόν μικρό σε ηλικία για να το μεγαλώσω εγώ με πολύ αγάπη. Έχω αποφασίσει να πάρω από την αρχή ένα άνετο και κατάλληλο κλουβί για το πουλί. Έχω ήδη 2 καναρίνια και 2 μπάτζι παπαγαλάκια.

Ευχαριστώ πολύ
 
Ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις.
Η αληθεια ειναι οτι ουτε στις παπαγαλομαδες στο facebook εχω δει να εχουν τετοια ειδη προς διαθεσηοποτε μου φαινεται λιγο δυσκολο, ελπιζω ομως να βρεθει κατι.
Αν δεν... Εχεις καποια εναλλακτικη;
Χωρο για καραντινα εχεις; 😛
 
Ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις.
Η αληθεια ειναι οτι ουτε στις παπαγαλομαδες στο facebook εχω δει να εχουν τετοια ειδη προς διαθεσηοποτε μου φαινεται λιγο δυσκολο, ελπιζω ομως να βρεθει κατι.
Αν δεν... Εχεις καποια εναλλακτικη;
Χωρο για καραντινα εχεις; 😛
Θα το εχω αρχικα για καραντίνα σε αλλο σπιτι οπου θα το φροντιζω εγω προσωπικα μεχρι να μπορεσω να το παω στο σπιτι οπου εχω και τα αλλα πουλια οπου θα συνεχισω να το φροντιζω εγω. Εναλλακτικη δεν εχω δεν εμπιστευομαι απο αλλου να παρω. Το μονο που σκέφτομαι ειναι να περιμενω ως τη νέα παραλαβη πουλιων από γνωστό μεγαλο πετ σοπ και να κανω ειδικη παραγγελία
 
Back
Top