Αγορά Ζητώ να αγοράσω ενήλικο θηλυκό ζακό

Δες στη Χρυση ευκαιρεια, προσφατα ειδα αγγελια πωλησης Ζακο και αλλων μεγαλων παπαγαλων με 480ευρω!
 
Δες στη Χρυση ευκαιρεια, προσφατα ειδα αγγελια πωλησης Ζακο και αλλων μεγαλων παπαγαλων με 480ευρω!

Επισης προσεξε τις απατες αν ψαχνεις γενικοτερα σε αγγελιες, ειναι γεματος ο τοπος.
 
ευχαριστω παιδια. Το θελω 4-5 ετων γιατι μου εχει αφησει ενασ φιλοσ τον αρσενικο ζακο. Και ελεγα να την παρω να κανουν παρεα γιατι ειδη εχω ενα ζευγαρι και σιγουρα θα ζηλευει. Κοιταω και εγω στην χρυση ευκαιρια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ekt
Τι έγινε εδώ βρε παιδιά; Όλοι θέλετε να τους πάρετε φτερωτή παρεούλα εδώ; Πολύ χαίρομαι...
Αν έχουμε κανενα νέο που θέλετε να μοιραστείτε, θα είναι περισσότερο από ευπρόσδεκτο...
@ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ, έχεις ήδη ζευγάρι Ζακό? Αν έχεις την καλοσύνη, θα ήθελα να μιλησουμε (όποτε ξαναμπεις...χεχεχε θα έχουν μεγαλώσει και άλλο τα ζακουδάκια μου ) :)
 
Καλα μπορείτε να μου πείτε τι παθατε οκοι και απαντάτε σε θέματα που δεν ανοιξαν εδω και ενα χρονο; Κύριε Σταύρο καλύτερα να μεγεθύνεται την ημερομηνία γιατί εχει πέσει πολυ μυωπία εδω μεσα! 😛
 
Βαγγέλη, κάποια θέματα παραμένουν επίκαιρα όσος καιρός κι αν περάσει. Το μόνο που χρειάζεται είναι διάθεση για να ασχοληθούμε αλλά και κάποια στοιχειώδη ικανότητα επικοινωνίας για να μπορούμε να συζητάμε τα θέματα που έχουμε τη διάθεση να ασχοληθούμε.
 
ρωτησα προσφατα στη χρυση ευκαιρια και ενας εχει ζακο 10 χρονον αγριο με 200 δεν θυμαμε το φυλο ομως
 
Back
Top