Ζητώ να μου χαρίσουν Ζητώ να μου χαρίσουν θηλυκό καναρινάκι;

Εγγραφή
26 Νοε 2018
Μηνύματα
803
Καλησπέρα.. Ήθελα να ρωτήσω έχω είδη ένα αρσενικό κίτρινο καναρινακι που έχει κάνει είδη μια γέννα περσυ από τον κύριο που το πήρα. Μήπως υπάρχει κάποιος που να χαρίζει κάποιο καναρινακι θυληκο; Ευχαριστώ πολυ
 
Καλησπέρα.. Ήθελα να ρωτήσω έχω είδη ένα αρσενικό κίτρινο καναρινακι που έχει κάνει είδη μια γέννα περσυ από τον κύριο που το πήρα. Μήπως υπάρχει κάποιος που να χαρίζει κάποιο καναρινακι θυληκο; Ευχαριστώ πολυ

Καλησπέρα. Ρίξε μια ματιά και πες μου αν ενδιαφέρεσαι.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Αττική. Νότιος τομέας-Καλλιθέα.
Τέλεια σας ευχαριστώ πολύ.. Πως θέλετε να συνεννοηθούμε ώστε να κανονίσουμε να το πάρω; θέλετε να έρθω αύριο το απόγευμα στην Καλλιθέα
 
Τέλεια σας ευχαριστώ πολύ.. Πως θέλετε να συνεννοηθούμε ώστε να κανονίσουμε να το πάρω; θέλετε να έρθω αύριο το απόγευμα στην Καλλιθέα

Συνέχεια με προσωπικό μήνυμα παρακαλώ.
 
Οκ μήπως μπορείτε να μου στείλετε εσείς γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάνουμε;

Για κάποιο λόγο ούτε εγώ μπορώ. Υπάρχει μάλλον κάποιο τεχνικό πρόβλημα. Θα το επιλύσει ο @Stavros. Μόλις τακτοποιηθεί θα επανέλθω.
 
Για κάποιο λόγο ούτε εγώ μπορώ. Υπάρχει μάλλον κάποιο τεχνικό πρόβλημα. Θα το επιλύσει ο @Stavros. Μόλις τακτοποιηθεί θα επανέλθω.
Οκ ευχαριστώ θα περιμένω μυνημα σας
 
Back
Top