Γενικά Ηλεκτρονικό πρόγραμμα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης takiskl
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

takiskl

PB Member
Εγγραφή
8 Δεκ 2008
Μηνύματα
200
Πόλη
Μαρούσι
Μηπως γνωριζει κανενας φιλος εαν υπαρχει καποιο προγραμμα για υπολογιστη που να καταγραφεις και να παρακολουθεις πουλια και γεννες;
Ανακαλυψα ενα εγω, το Bird Watcher, αλλα ειναι πανακριβο...
Τιποτα αλλο που να ειναι και οικονομικο 😉
Ευχαριστω!
 
Το συγκεκριμένο πρόγραμμα που λες το έχω βρει σε ένα site από όπου κατεβάζω τα πάντα.Αν δεν σε ενδιαφέρει τόσο αν είσαι νόμιμος η όχι ψάξε εδώ.


Αν έχεις κάποια απορία για οτίδηποτε για το site πες μου. :)
 
Άν θέλεις να έχεις αυτό το πρόγραμμα "σπασμένο" όμως υπάρχει στο site που σου είπα. Τώρα αν θα το κατεβάσεις είναι καθαρά δικό σου θέμα υπόληψης.
Όπως και να έχει είναι σαν να αγοράζεις cd από κάποιο μετανάστη 😛
Αν δεν σε ενδιαφέρει μπες και ψαξ'το!
 
Αν δεν σε ενδιαφέρει τόσο αν είσαι νόμιμος η όχι ψάξε εδώ.
Δεν είναι μόνο αυτό το θέμα... Η δημοσίευση συνδέσμων προς αυτού του είδους τις ιστοσελίδες δεν επιτρέπεται από τους κανόνες λειτουργίας του PB.
Οποιοδήποτε μήνυμα σχετικά με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού (Crack, Serial, Key Generator) καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες με τέτοιο περιεχόμενο, σελίδες torrents με οδηγίες για downloading ταινιών, μουσικών τραγουδιών και γενικά οποιουδήποτε αρχείου προστατεύεται από Copyright.
PetBirds Forum Όροι Χρήσης - Κανόνες Λειτουργίας
 
www.birdsevolutionpro.com

Εδώ υπάρχει ένα νόμιμο πρόγραμμα.
Είναι πολύ καλό και εύχριστο.

Δεν ξέρω εάν με μια ομαδική παραγκελεία και κάτι παραπάνω στο κόστος, εαν γίνετε να γίνει και ελληνική μετάφραση;
Υπάρχει σε πολλές γλώσσες ώς τώρα.
 
εχει κανενας κατι Freeware Ελληνικο προγραμμα η εστω μια βαση δεδομενων access? Το προγραμμα που λεει ο Μπαμπης ενω ειναι ενδιαφερον μου φαινεται σαν προγραμμα για πετσοπαδες
 
Οντως αρκετα συνθετο για εμενα τουλαχιστον που αναζητω κατι απλο και ευχρηστο! Και ελληνικο κατα προτιμηση!
 
Ένα ακόμα πρόγραμμα σε trial μορφή (δεν διαφέρει πολύ απο την κανονική έκδοση) είναι το zoo easy Goat Breeding, Goat Software, Goat Genetics, Goat Pedigree - Product information - ZooEasy

και ένα ελληνικό πρόγραμμα (παλι σε trial μορφή) είναι το bird watcher (αυτό ζητάει και στοιχεία όμως) http://codex-soft.gr/1/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=1

Πιστεύω με ένα ψάξιμο λίγο στα πρότυπα της access και με λίγες ρυθμίσεις και αλλαγές γίνεται αρκετά εύχρηστό και στα μέτρα μας 😉
 
Το bird watcher φαινεται οντως καλο, αλλα στην trial μορφη του εχει ως περιορισμο το οριο των 10 πουλιων για καταχωρηση.
 
Back
Top