Φροντίδα Ηρθε επιτελους το νεο μας κλουβακι

pepe&pipi

PB New Member
Εγγραφή
28 Ιουν 2015
Μηνύματα
84
Πόλη
Πάτρα
ηρθε επιτελους το νεο μας κλουβακι. με αρκετή δυσκολια τα μετεφερα αλλα τελικα τα κατάφερα. στο δρομο ειναι και το πολυπόθητο μιλλετ γιατι στην πατρα δεν ειχαμε πουθενα!
rsz_dsc_1311.webp rsz_dsc_1310.webp
 
καλή διαμονή στα πουλάκια. σου εύχομαι τα καλύτερα.

Υ. Γ Προσοχή στο υλικό που έχεις δέσει τις ταίστρες.
 
Το άλλο να βάλω;νομίζω ότι το παράκανα αλλά φοβάμαι μην ανοίξουν καμιά πόρτα. Να βάλω κιάλια κλαδάκια έχει 4!? Η θα μάθουν να πετάνε!?
 
Να περιμένεις να σου πουν περισσότερα οι ειδικοί στους παπαγάλους.
 
Παιχνιδια να τους βαλεις και για μενα να αλλαξεις τις πατηθρες με ξυλινες :)
 
Το άλλο να βάλω;νομίζω ότι το παράκανα αλλά φοβάμαι μην ανοίξουν καμιά πόρτα. Να βάλω κιάλια κλαδάκια έχει 4!? Η θα μάθουν να πετάνε!?

Είναι καλό να πετάνε όπως και καλά είναι σε αριθμό αυτά που έχεις, μόνο χαμήλωσε τα ώστε να στέκονται πιο άνετα και να μπορούν να φτερουγίσουν απο το ένα στο άλλο.
 
ηρθε επιτελους το νεο μας κλουβακι. με αρκετή δυσκολια τα μετεφερα αλλα τελικα τα κατάφερα. στο δρομο ειναι και το πολυπόθητο μιλλετ γιατι στην πατρα δεν ειχαμε πουθενα!
View attachment 34543 View attachment 34544

Από που τα παραγγελνεις

Σας παρακαλώ μπορείτε να με πείτε sites για αγορές παιχνιδιών;
 
Το άλλο να βάλω;νομίζω ότι το παράκανα αλλά φοβάμαι μην ανοίξουν καμιά πόρτα. Να βάλω κιάλια κλαδάκια έχει 4!? Η θα μάθουν να πετάνε!?
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις ακατέργαστα δερμάτινα κορδόνια (χωρίς χρώμα και λούστρο) για να δέσεις πόρτες, παιχνίδια κτλ
 
νομίζω ότι το παράκανα αλλά φοβάμαι μην ανοίξουν καμιά πόρτα

Όντως το παράκανες. Δεν υπάρχει περίπτωση από τα συγκεκριμένα πορτάκια που έχεις δέσει, να δραπετεύσουν τα πουλιά...
 
Back
Top