Γενικά Η Μελίνα μου!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης styliani
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

styliani

PB New Member
Εγγραφή
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
59
Πόλη
Αθήνα
Σας παρουσιάζω τη Μελίνα μου, το παπαγαλάκι τέρας! Κάνει το κλουβί της άνω κάτω, όταν την αφήνω ελεύθερη πειράζει το καναρίνι, τώρα αδειάζει τα σπόρια της και προσπαθεί να μπει στο κουτάκι τους... Είναι όμως πολύ κούκλα και χαδιάρα και της τα συγχωρώ!
Επιπλέον σας δείχνω και μερικές καινούριες φωτογραφίες του Κωστάκη μου, για να μη ζηλεύει!
 

Συνημμένα

  • 100_2584.webp
    100_2584.webp
    60,5 KB · Προβολές: 119
  • 100_2582.webp
    100_2582.webp
    59 KB · Προβολές: 102
  • 100_2542.webp
    100_2542.webp
    47,3 KB · Προβολές: 100
  • 100_2546-1.webp
    100_2546-1.webp
    50,9 KB · Προβολές: 98
  • 100_2545-1.webp
    100_2545-1.webp
    48,4 KB · Προβολές: 87
ποσο καιρο τον εχεις τον κωστακη;
δεν φενετε καλα αλλα μηπως.. Ειναι ντινα(απο το κωνσταντινα)...
η μελινα ειναι υπεροχη οπως και το ονομα της!
να τα χαιρεσε!
 
Πολυ ομορφα πουλακια και τα δυο! 🙂 Να τα χαιρεσαι! :D

Βαλε αν θελεις τις πατηθρες της Μελινας λιγο πιο προς το κεντρο του κλουβιου διοτι εχω την εντυπωση πως χαλαει την ουρα της και δεν μπορει να βολευτει καλα εκει. :) Της λειπουν κι ενα δυο παιχνιδακια!

Ο Κωστακης τι κανει, τον ακροβατη; :D
 
Να χαιρεσαι ολους τους φτερωτους σου φιλους! Ειναι ολα τους υπεροχα πλασματα! Αλλα ο Κωστακης οντως μας ελειψε!
 
Ο Κωστάκης μια ζωή σκαρφαλώνει όπου βρει, βλέπετε τον έχω αρχηγό στο σπίτι και τα ρημάζει όλα! Στη Μελίνα πήρα παιχνίδια, αλλά την έχω τόση ώρα εκτός κλουβιού που όταν μπαίνει για ύπνο έχει εκτονωθεί! Τον Κωστάκη τον έχω 8 χρόνια και κάθε μέρα θα κάνει και κάτι καινούριο. Σήμερα είπε πεντακάθαρα Χριστός ανέστη! Μετά ήρθε στο γραφείο μου και κατέστρεψε 2 τετράδια. Χαλάλι του του γάιδαρου, ας τα φάει όλα. Αφού τον έμαθα έτσι, καλά να πάθω!
 
Δείτε τον παλαβιάρη τι κάνει!
 

Συνημμένα

  • 100_2568.webp
    100_2568.webp
    48,4 KB · Προβολές: 73
Κουκλάκι η Μελίνα, κι'ας είναι αταχτούλα & ζωηρούλα! Χαριτωμένη, εκφραστική! Και ο Κωστάκης δεν πάει πίσω σε τολμηρά & επικίνδυνα! Είναι γλυκύτατα, να τα χαίρεσαι!
 
Κάνει κι αυτός Πάσχα!Χωρίς αβγό δεν γίνεται! Και πάντα φρέσκο από τις κοτούλες μου, ποτέ ορνιθοτροφείου!
 

Συνημμένα

  • Εικόνα(28).webp
    Εικόνα(28).webp
    37,9 KB · Προβολές: 78
Κι άλλες ένδοξες στιγμές με το γαϊδουράκι μου! Τον λέω φτερωτό γάιδαρο χωρίς αυτιά!
 

Συνημμένα

  • Εικόνα023.webp
    Εικόνα023.webp
    36,2 KB · Προβολές: 69
  • Εικόνα(16).webp
    Εικόνα(16).webp
    38,9 KB · Προβολές: 73
O Kωστακης ειναι τελειος, αλλα δε θα παρεξηγηθει αυτος και θα παρεξηγηθει η Μελινα! Ενα θεμα δικο της ειχε η κακομοιρα και της κλεβει αλλος την παρασταση! :D
 
Χιχιχι, φαίνεται η λόξα μου, εεε; Αύριο πρώτα ο Θεός θα τραβήξω κι αυτήν σε διάφορες φάσεις, όταν θα είναι ελεύθερη.
 
Καλα η φωτογραφια με το αβγο ειναι τελεια!Χριστος Ανεστη στον Κωστακη!
 
Χιχιχι, φαίνεται η λόξα μου, εεε; Αύριο πρώτα ο Θεός θα τραβήξω κι αυτήν σε διάφορες φάσεις, όταν θα είναι ελεύθερη.

Αυτό θα σ'έλεγα και εγώ. Την αδίκησες λίγο την Μελίνα, βγάλε και αυτήν εκτός κλουβιού να κλέψει την παράσταση!

Ο Κωστάκης είναι απλά τέλειος! (Εχω και εγώ αδυναμία 😉
 
Εχουν δικαιο τα παιδιά! Το θεμα πρέπει να αλλαξει τίτλο: Δειτε τον Κωστακη μου, ε και σε μια ακρουλα είναι και η Μελίνα!:D😀

Λοιπόν Κούκλος ο Κωστακης αλλα να του ανοιξεις Νέο Θέμα! 🙂😛
Εδω ειναι το ποστ την Μελινας... Θέλουμε να την δούμε να αναδείξει την ομορφιά της και το ταλέντο της!
 
Να, βρε γκρινιάρηδες κι άλλες φωτογραφίες της Μελίνας. Αφήστε που σήμερα μου έχυσε όλη την τροφή της κάτω και σκούπιζα μια ώρα. Αυτή είναι χειρότερη απ' τον Κωστάκη!
 

Συνημμένα

  • 100_2617.webp
    100_2617.webp
    64,6 KB · Προβολές: 52
  • 100_2620.webp
    100_2620.webp
    57,3 KB · Προβολές: 53
  • 100_2619.webp
    100_2619.webp
    66,5 KB · Προβολές: 51
Τώρα μάλιστα... αλλά και πάλι αδικημένη είναι... 😀

Είναι μια Θεά! Και νομιζω πως είναι και έτοιμη να σου χαρισει απογόνους, αν είχε εναν συντροφο. 🙂
 
Back
Top