Γενικά Η Μπέμπα (Σενεγάλης)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης kentars
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

kentars

PB New Member
Εγγραφή
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
158
Πόλη
Αθήνα
H μικρη φοραει δαχτυλιδι του 15, ειναι πολυ ομιλητικη και ειναι μια ψυχουλα. Το καλυτερο της ειναι να της ξυνουν το ραμφος της! Δινει συνεχεια φιλακια και ειναι πολυ κτητικη - δεν της αρεσουν οι γυναικες.

Ταισμενη στο χερι και πολυ ομορφη οπως μπορειτε να δειτε. Πρεπει να της βρουμε αρσενικο Σενεγαλης ομως συντομα.

Ελπιζω να σας εκανε να χαμογελασατε και να σας αρεσε.

Να ειστε καλα.
 

Συνημμένα

  • Beba 3.webp
    Beba 3.webp
    22,8 KB · Προβολές: 59
Τέλεια η μικρή σου!
Να τη χαίρεσαι!

Πόσο καιρό την έχεις;
H μικρη φοραει δαχτυλιδι του 15
Τα δαχτυλίδια του 2015 αν δεν κάνω λάθος έχουν βιολετί χρώμα.
 
Τέλεια η μικρή σου!
Να τη χαίρεσαι!

Πόσο καιρό την έχεις;

Τα δαχτυλίδια του 2015 αν δεν κάνω λάθος έχουν βιολετί χρώμα.
Ευχαριστω. Την πηρα μολις ειχε απογαλακτιστει και την εχω 3 χρονια και 15 μερες.

Το δαχτυλιδι λεει 2015 - ειμαι 100% σιγουρος γι αυτο.
 
Να σου ζησει και να περνάτε όμορφα μαζι!
Είναι κουκλα!

Έχεις δικιο Βάσια, αλλά πιθανόν ο άνθρωπος που είναι αιτία να έρθει στη ζωή η μικρή δεν ακολουθεί τα στανταρ που ισχύουν παγκόσμια. Πιθανόν να μην είχε δαχτυλίδια και απλά της φόρεσε ένα από παλιά... Αν το διαβάσεις θα γράφει χρονολογία(πιθανόν '11. Γιατί '17 δύσκολο)
 
Καλημέρα Νεκτάριε! Είναι πανέμορφη και εντυπωσιακή με τα χρώματα της και με το σπινθηροβόλο βλέμμα της! Είχα καιρό να δω μέλος του φόρουμ να κατέχει έναν παπαγάλο Σενεγάλης! Να την χαίρεσαι και να σου ζήσει πολλά χρόνια ακόμα!
 
Παιδια ευχαριστω πολυ!

Τα ειδα τα δαχτυλιδια, αλλα δυστυχως δεν εχω απαντηση για το χρωμα του δαχτυλιδιου της μικρης - γραφει ομως GR2015.

Ειναι πολυ δεμενη μαζι μου και με 'ψυριζει' συνεχεια. Νομιζω οτι το καλυτερο που θα μπορουσα να κανω ειναι να της βρω παρεα ωστε καποια στιγμα να κανουνε και πουλακια μαζι. Δεν με ενδιαφερει αν αγριεψει, θελω ο,τι καλυτερο για αυτη.

Σημερα εχουμε σπανακι στο τραπεζι μας...

Beba 4.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Δεν είναι δαχτυλίδι συλλόγου. Δεν ακολουθεί απαραίτητα το χρωματισμό που επιβάλλεται για κάθε χρονιά από την παγκόσμια συνομοσπονδία.

Να το χαίρεσαι. Όμορφο πουλάκι!
 
Δεν είναι δαχτυλίδι συλλόγου. Δεν ακολουθεί απαραίτητα το χρωματισμό που επιβάλλεται για κάθε χρονιά από την παγκόσμια συνομοσπονδία.

Να το χαίρεσαι. Όμορφο πουλάκι!
Κι εγώ αυτό πιστευω, αλλά αν ήθελε να μας γράψει όλα τα στοιχεία του δαχτυλιδιου για να καταλάβουμε περίπου τι δαχτυλίδι φοράει η μικρή.

Πέρα από τα παραπάνω ... Ξαναλέω είναι ΚΟΥΚΛΑ !
 
Back
Top