Αναπαραγωγή Η καναρίνα μου παράτησε τα πουλάκια, τι πήγε λάθος;

ΠανοςI

PB New Member
Εγγραφή
10 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Τα παρατησε δυστυχως την εκτη ημερα ,δεν ξερω απο την ζεστη ισως τα ειχα εξω σε σκιερο μερος ,ειχε κανει 4 τα 3 πεθαναν και προλαβα το ενα,του εδινα επι 4 μερες την τροφη για νεοσσους της quicko ,εδειχνε να εχει πιο αργη αναπτυξη απο οτι το να το ταιζει η μανα του ,τι μπορει να πηγε λαθος?το ταιζα πολλες φορες την ημερα οσες ζητουσε δλδ, μεχρι αργα το βραδυ ,ειχα προσπαθησει να του φτιαξω κροκο αυγου με φρυγανια αλλα ματαια ,το πουλακι εφυγε
 
Το πουλάκι που τάιζες ήταν συνέχεια σαν να ήταν βρεγμένο και χωρίς τρίχες? Η κοιλίτσα του ήταν πρησμένη?
 
Το πουλάκι που τάιζες ήταν συνέχεια σαν να ήταν βρεγμένο και χωρίς τρίχες? Η κοιλίτσα του ήταν πρησμένη?
οσι δεν ηταν βρεγμενο η σαν βρεγμενο ,οταν του εδεινα εγω την τροφη ισως να μου ξεφευγε λιγο αλλα το σκουπιζα και το υλικο της φωλιας αλλαζα απο τις κοτσυλιες του ,οσο για την κοιλια του ουτε αυτη ηταν πρησμενη αλλα αυτο δεν μπορω να στο πω και με σιγουρια ,το ταιζα 4 μερες ειχε αρχισει να ανογει τα ματια του και ξαφνικα δεν ηθελε να φαει του εφυγε η ζωντανια εντελως
 
Back
Top