Γενικά Η... νύφη μου

dimitra_1980

PB Member
Εγγραφή
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
548
Πόλη
Αθήνα
Τελικά έγινα και εγώ πεθερά! Σας παρουσιάζω τη νυφούλα μου. Την πήρα έτοιμη με το νυφικό(είναι κάτασπρη) για να γλιτώνουμε πρόβες και τα σχετικά!΄Δεν έχει δαχτυλίδι αλλά φάινεται πολύ μικρούλα. Την τράβηξα με το κινητό γιατί η ψηφιακή μου είναι off..
Και το όνομα αυτής. Λόλα (άσχετο αλλα αυτό μου ήρθε!)
 

Συνημμένα

  • 04032009059.webp
    04032009059.webp
    51,8 KB · Προβολές: 141
  • 04032009061.webp
    04032009061.webp
    58,1 KB · Προβολές: 128
Είναι πανέμορφη! Ζηλεύω! Τυχερός ο γαμπρός και... Εσυ!

Να της βάζεις συχνά μπανιέρα και να την ψεκάζεις με ροδόνερο για να διατηρεί το "νυφικό " της πάντα αστραφτερό!
 
Καλοριζικη η Λολα! Ειναι ομορφη! Ευχομαι να'ναι γερη και καλους απογονους:D
 
Ευχαριστώ! Αν κι είναι νωρίς για απογόνους μάλλον! Από τη λιγοστή "πείρα που έχω, δεν την κάνω πάνω από 4-5 μηνών. Τα ματάκια της είναι κόκκινα. Δε φαίνονται στις φωτο
 
Ροδόνερο; Ααα.. Δεν το ήξερα! Θα το κάνω.Αν και που της έβαλα προχθές μπανιέρα, υτε που την ακούμπησε. Θα δοκιμάσω βαποριζατέρ!
 
Δημητρα ειναι πανεμορφη! Καλοριζικη να ειναι:)
Τι θα ελεγες για Χιονατη;
 
Με πρόλαβε η Νίκη για το "χιονάτη"! 🙂 Να σου ζήσει η νέα σου κουκλίτσα! Και μην ξεχάσεις κάτι μπλε (ματόχαντρο) με το νυφικό! ΜΑΡΙΑ
 
Να σου ζησει Δημητρα. Να σαι καλη πεθερα:D

Οντως πρεπει να ναι νεαρο πουλακι. 😉Θα τα βαλεις διπλα διπλα για γνωριμια με το αρσενικο;
 
Φτου φτου! Πανεμορφη η νυφουλα. Να σου ζησει. Τυχερος ο γαμπρος με τετοια γυναικα!
 
Kαλορίζικη η Λόλα, να είναι ευτυχισμένα τα πουλάκια μου, χαρούμενα να ζουν στη φωλίτσα τους! Έγινε η γνωριμία; Να τα προσέχεις & να μας λες κι'εμάς πώς περνάνε!
 
Ναι.. Ναι, έγινε η γνωριμία! Μια χαρά πήγε!Η μικρή είναι διαολίτσα! Τον έχει τρελάνει στην πολυλογία τον Budgie! Ποιος ξέρει τί στο καλό του λέει... Ναι, αλλά τί παιδί της δίνω.. Σοβαρό, μετρημένο... Παιδί για σπίτι(ή για κλουβί τέλος πάντων!)!
 
Να σου ζήσει η νύφη σου, φαίνεται κορίτσι από καλή οικογένεια με τρόπους.
Καλούς απογόνους!
 
Back
Top