Φροντίδα Η τοποθέτηση κλουβιού του παπαγάλου μου

Patikas

PB New Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2018
Μηνύματα
51
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Προτού πάρω τον παπαγάλο έχω σκεφτεί πολύ το που θα ειναι (σε ποιο δωμάτιο του σπιτιού)σε συνδυασμό με το ότι έχω διαβασει το ανάλογο αρθρο του forum. Επιτα από αυτά το ποιο "κατάλληλο" μέρος είναι δωμάτιο μου. Το μόνο πρόβλημα είναι πω από την μία είναι ένα μεγάλο έπιπλο με συρτάρια(το οποιο χρησιμοποιώ ως ντουλάπα και από το αλλη είναι η "τζαμαρία" και η πόρτα του μπαλκονιου. Στην τζαμαρία(μην φανταστιτε τίποτα μεγάλο ειναι όσο η πορτα και λίγο μεγαλύτερη) υπάρχει μια μεγάλη σκουρη κουρτίνα. Το έπιπλο και η "τζαμαρία " είναι το μόνο σημείο που υπάρχει αρκετός χώρος για το κλουβί
Θα ήθελα την γνώμη σας για το μέρος και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον παπαγάλο εκεί. ( Η πόρτα του μπαλκονιού χρησιμοποιηται συχνά μέσα στην μέρα θα αποτελέσει πρόβλημα;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Η τζαμαρία είναι μόνιμα κλειστή και δίπλα η πόρτα; Αν όχι μόνο ένα θα σου πω, ρεύματα αέρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Η τζαμαρία είναι μόνιμα κλειστή και δίπλα η πόρτα; Αν όχι μόνο ένα θα σου πω, ρεύματα αέρα
Η τζαμαρια είναι μόνιμα δίπλα η πόρτα ανοίγει μια δυο φορές την μέρα για απλωμα ρούχων
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
καλο θα ηταν να εβαζες μια φωτο του χωρου που θες να μπει το κλουβι για να καταλαβουμε σωστα και να σου πουμε!
Αυτόν τον καιρό είμαι εκτός σπιτιού.όταν γυρίσω θα στείλω και θα σε κάνω tag
 
Back
Top