Γενικά Η χιονα (budgie)

Εγγραφή
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
616
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
καλημερα σας κ παλι αυτεσ τισ μερεσ ειχα πολλεσ χαρουμενεσ φτερωτεσ αφιξεισ οποτε σασ τα παρουσιαζω λιγα λιγα
αυτη η κοπελα ειναι η χιονα κ ειναι η κοπελα του σαφραν ειναι αλμπινο μπατζι κ εδεσαν αμεσωσ σαν ζευγαρακι, ταιζονται κ ξινονται ολη μερα:D
 

Συνημμένα

  • budgie 003.webp
    budgie 003.webp
    56,4 KB · Προβολές: 143
  • budgie 005.webp
    budgie 005.webp
    56,1 KB · Προβολές: 119
  • budgie 006.webp
    budgie 006.webp
    66,1 KB · Προβολές: 109
  • budgie 009.webp
    budgie 009.webp
    58,2 KB · Προβολές: 116
  • budgie 010.webp
    budgie 010.webp
    62,4 KB · Προβολές: 92
Πανεμορφη η Χιονουλα σου!Ωραιο ονομα! Ευτυχισμενα δειχνουν τα δυο τους!
 
κούκλα η χιονούλα, πανέμορφο το ζευγαράκι;
πολύ ωραίο το κλουβάκι και τα παιχνιδάκια. μπράβο Βασιλική ευτυχούν τα ζωάκια κοντά σου
 
'Μπράβο Βασιλική ευτυχούν τα ζωάκια κοντά σου"
Συμφωνώ και επαυξάνω. 🙂

Τι όμορφα που είναι! Να τα φας!
 
Κουκλιτσα η μικρη Χιονα! Να τη χαιρεσαι Βασιλικη!
Κ τα δυο ειναι πανεμορφα! 🙂
 
Πολύ ταιριαστό το ζευγαράκι σου! Να ζήσει και η Χιονουλα και να σου χαρίσουν πολλους και γερούς απογόνους!

Ααα και μια ιδεα: μιας και βαφτιζεις τα μωρακια σου με ονοματα μπαχαρικων ή μυρωδικών σου προτείνω να την βαφτισεις Βανίλια,Μαστίχα, Σόδα, Λευκό πιπέρι,ή Καρύδα :D Συμπεθέρα σε πειράζω λιγουλάκι, μην με παρεξηγεις... Αντε να ζησουν οι νεόνυμφοι και περιμενουμε τα ευχαριστα!:D
 
Αγαπημένα πουλάκια, πολύ όμορφα και τα δύο, με ωραία χρώματα!
Να τα χαίρεσαι Βασιλική!
 
Ομορφο ζευγαρακι. Κι η δικια μου μαλλον γαλαζιο αρσενικο θα εχει😛

Ο Σαφραν ειναι σιγουρα αρσενικος;Ειναι λιγο νωρις βεβαια αλλα εμενα για Σαφρανιτσα μου φαινεται.:Big Grin:
 
Πολύ ταιριαστό το ζευγαράκι σου! Να ζήσει και η Χιονουλα και να σου χαρίσουν πολλους και γερούς απογόνους!

Ααα και μια ιδεα: μιας και βαφτιζεις τα μωρακια σου με ονοματα μπαχαρικων ή μυρωδικών σου προτείνω να την βαφτισεις Βανίλια,Μαστίχα, Σόδα, Λευκό πιπέρι,ή Καρύδα Συμπεθέρα σε πειράζω λιγουλάκι, μην με παρεξηγεις... Αντε να ζησουν οι νεόνυμφοι και περιμενουμε τα ευχαριστα!
το σκευτηκα ρε κοπελα αλλα με εχετε παρει στο δουλεμα κ ειπα να αλλαξω
φωτη αγοραροσ ειναι κανει καραμπαμ το παιδι μου
κ εστω κ καθηστεριμενα ενα μεγαλο ευχαριστω στη μαριλενα που μου την εδωσε. Ας με συγχωρεσει που δεν το ανεφερα απο την αρχη αλλα ειμαι ξανθια κ δεν δουλευει ο εγγεφαλοσ εχει ποτισει η βαφη:D
 
Βασιλικη εχεις βαλει στοχο να μας αποτελειωσεις μου φαινεται με ολες αυτες τις ομορφιες που εχεις στο σπιτι σου:D
Κουκλα η Χιονα και κανουν πολυ ωραιο ζευγαρακι με τον Σαφραν
 
ναι σε λιγο θα γινω κατι σαν το αττικο παρκο ηδη ερχεται κοσμοσ στο σπιτι για να χαζευει τα πτηνακια μου] (λεσ να αρχισω να κοβω εισιτηρια;
αλλα τι να κανω;
τα λατρευω τα ζουζουνια!
 
πωπω ειναι πανεμορφη! Αλλα κ αυτος δεν παει πισω! Να τα χαιρεσαι! 🙂
 
:Big Grin:Να χαιρεσαι την ομορφη Χιονα σου Βασιλικη! Ευχομαι να γινουν ενα ευτυχισμενο ζευγαρακι με τον Σαφραν
 
Ποιός στη χάρη του Σαφράν με τέτοια νύφη! Τζωρτζίνα, πολύ τυχερός ο μικρός σου με τόσα λαχεία που του έπεσαν! Βασιλική, εγώ λέω να αρχίσεις να κόβεις εισιτήρια με την κρίση που έχουμε! Άλλωστε αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα τα αγαπάς.

Εγω πάντως θα πλήρωνα για να τα δώ! 😛
 
οποιοσ θελει το σπιτι μου παντα ανοιχτο ειναι για ολα τα παιδια του φορουμ καποια παιδακια εχουν ερθει κ εχουμε γινει κ φιλαρακια ονοματα δεν λεωωω...
 
Το εισητηριο ισχυει για ολους;
Εγω παντως δεν σου δινω φραγκο προσωπικα, οι αλλοι δεν ξερω!

Να τα χαιρεσαι και δημοσια κοπελια!
 
Back
Top