Γενικά Η ψυχουλα μου ο Q

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Q-Ariel
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Q-Ariel

PB New Member
Εγγραφή
4 Φεβ 2014
Μηνύματα
359
Καλησπερα σας!
εχω ενα καναρινακι, κοκκινο λιποχρωμικο... Παραθετω φωτογραφια! Αυτη ειναι η ρατσα του η υπαρχουν συγκεκριμενες ακομα και σε αυτα του χρωματος;
 

Συνημμένα

  • resized.webp
    resized.webp
    30,3 KB · Προβολές: 100
Είναι καναρίνι χρώματος κόκκινο λιποχρωμικο! Αυτή είναι η ράτσα του! Πολύ όμορφο! Να το χαίρεσαι!
 
σας ευχαριστω πολυ! Το αγαπω ιδιαιτερως γιατι ηταν δωρο σε μια δυσκολη περιοδο και συμβολιζει κατι πολυ σημαντικο για μενα, γι αυτο και προσπα8ω να το φροντιζω οσο μπορω!
το κοκκινο δαχτυλιδακι του συμβολιζει το 2012?
 
δεν εχω καταφερει να το δω καθαρα γιατι ειναι ζωηρος ο Q! Θα κανω κι αλλες προσπαθειες κι αν τα καταφερω θα ποσταρω! Παντως ενα 12 καπου φαινεται με μεγαλυτερους χαρακτηρες απο οτι οι υπολοιποι του δαχτιλιδιου και ειναι κανονικα γραμμενο, οχι πλαγιαστα!
 
Να χαιρεσαι το κοκκινο καναρινακι σου, αν βλεπω καλα γιατι δεν φαινεται, ειναι και χιονε δλδ μαλακοπτερο
 
Εχει τα χρωματα πορτοκαλι, λευκο και ελαχιστο μαυρο στα φτερα του... Τι ειναι τα μαλακοπτερα;
 
Ευχαριστω!

κοιταξα δειλα δειλα το καναρινακι αλλα δεν μ φαινεται να προεξεχει κατι... λετε να ειναι θηλυκο τελικα; Επειδη δεν πολυκελαηδα κιολας. Μονο κατι τιτιβισματα και κελαηδημα χαμηλων τονων..
 
επισης... Κοκκινο ιβουαρ χιονε ειναι;καλα τα λεω;
 
Back
Top