Αγορά Θέλω να αγοράσω ένα όμορφο σε χρώματα θηλυκό πουλάκι

George17m

PB New Member
Εγγραφή
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Πόλη
Λιβαδειά
Γεια σας θα ήθελα να κάνω ένα δώρο στην κοπέλα μου και θέλω να της αγοράσω ένα πολύ όμορφο σε χρώματα θηλυκό πουλάκι... Εχετε να μου προτείνεται κατι; Θα ήθελα και την βοήθεια σας θέλω να αγοράσω και ένα πουλάκι για εμένα αλλά να είναι μπλε χρώματος... ευχαριστώ.
 
Aν θες μπλε υπάρχει μόνο σε παπαγαλο, από όσο ξέρω δεν υπάρχουν μπλε καναρινια
Το ξέρω ότι δεν υπάρχουν μπλε καναρίνια απλά δεν ανάφερα ότι θέλω καναρίνι απλά ένα μπλε πουλάκι
[automerge]1547745086[/automerge]
Παιδιά για να διευκρινίσω κάτι στα πουλάκια που ζητάω δεν είναι αποκλειστικά παπαγαλάκια η καναρινακια ότι πουλάκι και να είναι απλά τα θέλω για τα χρωματακια τους δεν τα θέλω αποκλειστικά για το τραγούδι...
 
Κατά τη γνώμη μου διάλεξες πολύ δύσκολο δώρο. Μιλάμε για μια ψυχούλα που θα πρέπει η κοπέλα σου να φροντίζει για αρκετά χρόνια. Θα πρέπει να καταλήξεις στο είδος βασισμένος στις ανάγκες και απαιτήσεις του πτηνού και όχι στο χρώμα. Για παράδειγμα αν η κοπέλα σου δεν θα μπορεί να αφιερώνει αρκετό χρόνο καθημερινά τότε αποκλείονται αυτομάτως οι παπαγάλοι.
 
@ζιζι, Φίλε μου η κοπέλα μου τα λατρεύει τα πουλάκια και αφιερώνει πολλές ώρες μαζί τους... έχει άλλα 4 καναρίνια και 2 παπαγαλάκια...
[automerge]1547747793[/automerge]
Μας αρέσει να περνάμε πολλές ώρες αγκαλιά στο τζάκι και να απολαμβάνουμε να κοιτάζουμε τα πουλάκια και να μας ταξιδεύουν με της όμορφες φωνές τους
 
Back
Top