Αγορά Θέλω να μου χαρίσουν ένα θυληκό καναρίνι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης fotias
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

fotias

PB New Member
Εγγραφή
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
2
Όποιος θέλει μένω Θεσσαλονίκη,
και έχει στη διάθεσή του κανένα θηλυκό καναρινάκι ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Φίλε @fotias καλώ θα ειταν να να μιλήσεις λίγο για τον εαυτό σου, να πεις τον λόγο που θέλεις το πουλάκι, αν έχεις αρσενικό καναρίνι και θέλεις να ζευγαρώσεις, ίσος και μια φωτογραφία από το κλουβί που θα φιλοξενηθεί.
Κανένας δεν χαρίζει ένα πουλί γιατί το βαρέθηκε, το χαρίζει γιατί δεν μπορεί να το φροντίσει, ή δεν έχει χώρο για τους μελλοντικούς εκτροφεικούς του σκοπούς, δεν χαρίζει ένα πουλί σε έναν άγνωστο που δεν θα ξέρει εάν θα το φροντίζει σωστά.
 
Σε ευχαριστώ πολύ. Για την προσφορά αλλά είναι μακριά.
[automerge]1572276419[/automerge]
Όταν πέσεις σε μυστήριους γείτονες.. και τους ενοχλεί το κελάηδημα τότε έχεις δύο επιλογές. Η παίρνεις ένα θηλυκό για να ηρεμήσει ο δικός σου. Χαρίζοντας τα γεννητούρια... Η δίνεις το δικό σου.. έχει κανείς να προτείνει κάτι άλλο;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η παίρνεις ένα θηλυκό για να ηρεμήσει ο δικός σου...

Δεν το νομίζω...
Μόλις αντιληφθεί ο δικός σου την παρουσία θηλυκού, ειδικά την κατάλληλη εποχή, θα ακούσεις νότες που δεν έχεις ξανακούσει! 😉
 
Σε ευχαριστώ πολύ. Για την προσφορά αλλά είναι μακριά.
[automerge]1572276419[/automerge]
Όταν πέσεις σε μυστήριους γείτονες.. και τους ενοχλεί το κελάηδημα τότε έχεις δύο επιλογές. Η παίρνεις ένα θηλυκό για να ηρεμήσει ο δικός σου. Χαρίζοντας τα γεννητούρια... Η δίνεις το δικό σου.. έχει κανείς να προτείνει κάτι άλλο;
ή το βάζεις μέσα στο σπίτι σου και "ενοχλεί" τους γείτονες πολύ λιγότερο, αλλά πάντως όχι τόσο ώστε να τολμήσουν να παραπονεθούν, διότι αν το κάνουν, θα τους ενοχλεί και το καζανάκι της τουαλέτας υπό την έννοια ότι οι τοίχοι δεν έχουν καλή μόνωση.
 
Back
Top