Αγορά Θα ήθελα να αγοράσω κανάρια αχάτες κίτρινα ζευγάρι

Μιχαλης Π

PB New Member
Εγγραφή
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
171
Πόλη
Αρτέμιδα
Καλησπέρα στην παρεα θα ηθελα να αγοράσω καναρια αχατες κιτρινα ζευγάρι εαν καποιος απο την ομαδα εκτρέφει θα ηθελα γιατι δεν θελω να παω σε πετ σοπ και οπου εχω ψαξει δεν βρίσκω ετσι οπως τα θελω. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και φωτο IMG-8254de66fa3da077f44f6d89320e9233-V.webp

Σας ευχαριστώ πολύ εκτοπροτερων
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Καλησπέρα στην παρεα θα ηθελα να αγοράσω καναρια αχατες κιτρινα ζευγάρι
Αυτά που έχεις ποστάρει είναι αχάτες οπάλ,τέτοια ψάχνεις ή απλούς αχάτες;
Μήπως κάνεις λάθος στην αναζήτησή σου και ως εκ τούτου δεν ικανοποιείσαι απο αυτά που έχεις βρει;
 
Όπως ειναι αυτα στην φωτογραφία αχατες οπαλ σωστα.σορυ Μήπως πρέπει να το αλλάξω την επικεφαλίδα

Παντα τους δειχνω την φωτογραφία και με κοιταζουν σαν να ψάχνω εξωγήινους

Μιχάλη, έχω την αίσθηση ότι τέτοια καναρίνια και μάλιστα πολύ καλής (διαγωνιστικής) ποιότητας έχει ο Μάκης mgerom
Καλησπέρα Επειδή ολα τα ζευγαρια που εχω κοιτάζω να ειναι στην εντέλεια τις ρατσας πως μπορω να επικοινωνήσω με τον κυριο Μακη
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Καλησπέρα Επειδή ολα τα ζευγαρια που εχω κοιτάζω να ειναι στην εντέλεια τις ρατσας πως μπορω να επικοινωνήσω με τον κυριο Μακη
Δεν έχει αχάτες οπάλ. Θα ειδοποιηθεί όταν μπει, αυτόματα, μιας και αναφέρθηκε το όνομά του.
Αν και είναι δύσκολη η περίοδος, μπορεί να σε καθοδηγήσει, αν ξέρει κάτι.
 
Οκ ευχαριστώ πολύ εχω εναν φιλο που εκτρέφει τα συγκεκριμένα απο αυτον ειναι και η φωτογραφία αλλα πρέπει να περιμένω γιατι τα εχει βάλει για ζευγαρωμα οποτε καλο καλοκαίρι. Αλλα αμα σου κολλήση κατι αστα

Σωστά. Εγώ έχω Αχάτες Τοπάζιο σε κίτρινο μωσαικό. Θα ρίξω μια ματιά στις φετινές βαθμολογίες της Παναττικής και θα επανέλθω.
Σας ευχαριστώ πολύ
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Δεν το είχα προσέξει, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει εκτροφέας μέσα στην Αττική με Αχάτες Οπαλ κίτρ. μωσαικού. Μόνο στην Κρήτη υπάρχει ένα παιδί στο σύλλογο του ΠΟΚ , αλλά και αυτού τα πουλάκια είναι υπο εξέλιξη με βαθμολογίες 88-89. Θα το ψάξω, αύριο λίγο περισσότερο
Υ. Γ Που βρήκες αυτή την φωτογραφία Μιχάλη ; Είναι όλα πολύ όμορφα αρσενικά.
.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας

Τα εκτρέφει φιλος απο αυτον εχω παρει αχατες οπαλ κοκκινο μωσαϊκό και μαυρο κοκκινο ολα τα πουλια που εχω παρει είναι τελεια

IMG-c1f2434ed8387f910694b702ddec9d86-V.webp IMG-72df6412bb0b3fc73313b0195f66c30a-V.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Γιατί δεν παίρνεις κάποιο ζευγαράκι απο αυτόν τον φίλο; Τα πουλάκια είναι αξιοπρεπέστατα. Τα λάθη που έχουν εστιάζονται κατα βάσην στην εμφάνιση του μωσαϊκού πτερώματος.
Εδώ στο φόρουμ έχει και ο Γιάννης misalouris νομίζω, σε λευκή βάση.
 
Back
Top