Γενικά Θα ήθελα να ασχοληθώ με εκτροφή LIZARD

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης fou
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

fou

PB New Member
Εγγραφή
15 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Πόλη
Δράμα
Καλησπέρα σας,

είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τη βοήθειά σας. Έχοντας και γω την αγάπη για τα καναρίνια απο μικρός, είχα πάντα αρκετά πουλιά-κυρίως μαλινουά και λίγα LIZARD- ώσπου λόγω δουλειάς μετακόμισα σε αλλή πόληκαι διέκοψα εντελώς το χόμπι μου!
Θα ήθελα να ασχοληθώ με εκτροφή LIZARD. Υπάρχει κανείς που θα μπορούσε να με βοηθήσει;
 
Ευχαριστώ πολύ. Το έχω διαβάσει και η επίσκεψη μου στο lizardcanary.co.uk με "εφτιαξέ" ακόμα πιο πολύ! Ξέρεις μήπως άπό που θα προμηθευτούμε το Σεπτεμβριο με καινούργια πουλιά;
 
πολυ ωραια ρατσα του χρονου θα βαλω σιγουρα ενα ζευγαρι!
 
Ευχαριστώ πολύ. Το έχω διαβάσει και η επίσκεψη μου στο lizardcanary.co.uk με "εφτιαξέ" ακόμα πιο πολύ! Ξέρεις μήπως άπό που θα προμηθευτούμε το Σεπτεμβριο με καινούργια πουλιά;
Είναι πραγματικά πολύ όμορφη ράτσα αλλά με ένα πρόβλημα. Δύσκολα βρίσκεις πουλιά για αγορά. Στην έκθεση της Θεσσαλονίκης για παράδειγμα πέρσυ δεν υπήρχαν καθόλου lizard. Αν θες μπορείς να ρωτήσεις στον ΕΠΑΜ (παράρτημα Δράμας) μήπως ασχολείται κάποιος εκτροφέας "https://www.epam2006.gr/"
 
Θα συμφωνησω με τον Βασιλη..
Εχω ενα αρσενικο του 05 και δεν εχω βρει ενα αναλογο θηλυκο ταιρι γι αυτον...😎
 
οντως παιδια ειναι δυσευρετη ρατσα. Να ρωτησω κατι ασχετο...η εκθεση της Θεσσαλονίκης ποτε γινεται;
 
Back
Top