Φροντίδα Θα ήθελα να μου προτείνετε παιχνίδια για lovebird

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης sofiakam
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

sofiakam

PB New Member
Εγγραφή
17 Φεβ 2022
Μηνύματα
63
Πόλη
Δωδεκάνησα
Καλησπέρα, θα ηθελα να μου προτείνετε κάποια παιχνιδάκια για το lovebird μου και να μου πείτε και κάποια σάιτ από τα οποία θα μπορουσα να τα αγοράσω
 
Τα παιχνίδια είναι κάτι μεταβλητό. Πρέπει να γίνουν δοκιμές για να αναδειχτεί τι ταιριάζει στο κάθε πτηνό, ανάλογα με τον χαρακτήρα του. Μεγάλη ποικιλία έχει το zazoopet.gr, το eparrot.gr και φυσικά το ίδιο το pet birds.
Όλα τα link παραπέμπουν σε κατάλληλα παιχνίδια. Απέφυγε παιχνίδια τύπου φωλιάς και παιχνίδια με καθρέφτες. Προτίμησε παιχνίδια από φυσικά υλικά.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Κάποια παιχνίδια μπορεί να αποβούν μέχρι και μοιραία. Η κοπέλα στο βίντεο τα εξηγεί καλά. Απέφυγε παιχνίδια που μοιάζουν με φωλιές (οποιαδήποτε παιχνίδια που είναι σαν κλειστοί χώροι) και παιχνίδια με καθρέπτες.
 
@KONSTANTINOS MICHAIL τα παιχνίδια που μπορεί να κόψει πχ με Σχοινιά υπάρχει περίπτωση να τα καταπιεί ; Ευχαριστώ
Βεβαίως, το εξηγεί στο βίντεο. Τα πολύχρωμα σκοινιά μένουν στο πεπτικό και δημιουργούν προβλήματα, αλλά αν τα σκοινιά είναι φυσικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Το βίντεο τα εξηγεί αναλυτικά...
 
Back
Top