Διατροφή Θα βοηθήσει τα περιστέρια μου το τσάι με βότανα αγόρασα;

Anna Maria Mp

PB Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2021
Μηνύματα
501
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αγόρασα τσάι με βότανα για το περιστερι μου. Του το βάζω στο νερό όπως λένε οι οδηγίες. Θα το βοηθήσει η καλύτερα να φτιάξω κάτι μόνη μου με διάφορα βότανα?
 

Συνημμένα

  • IMG_20210501_135444.webp
    IMG_20210501_135444.webp
    13,4 KB · Προβολές: 3
Θα το βοηθήσει η καλύτερα να φτιάξω κάτι μόνη μου με διάφορα βότανα?
Άν μπορείς να βρεις τα βότανα ,το δικό σου θα είναι καλύτερο.
Πάντως και το συγκεκριμένο είναι καλό προϊόν περιέχει 14 είδη βοτάνων.
Αφού το αγόρασες χρησιμοποίησε το, αν δεν μείνεις ικανοποιημένη δεν το παίρνεις ξανά.
Διάβασε και ένα χρήσιμο άρθρο για το τσάι βοτάνων στα πτηνά.
Thread 'Τσάι βοτάνων για προληπτική και θεραπευτική χρήση στα πουλιά' https://community.petbirds.gr/threa...πτική-και-θεραπευτική-χρήση-στα-πουλιά.19081/
 
@Vada Ευχαριστώ πολυ! Πρώτη μέρα το χρησιμοποιώ, το μόνο που εχω παρατηρήσει μέχρι στιγμής είναι ότι δεν του αρέσει ιδιαίτερα γευστικά δεν το πίνει με όρεξη όπως το νερό του...
Θα ενημερώσω με νεοτερο post στο μέλλον για την αποτελεσματικότητα του!
 
Χριστός Ανέστη , πολύ καλό προιόν και δίνει ¨δύναμη¨ στα περιστέρια . Τώρα για ένα πιτσούνι που έχεις εσύ στο σπίτι ίσως είναι ¨πολύ¨ . Αυτά τα σκευάσματα βγήκαν για ταχυδρομικά = αγωνιστικά περιστέρια που οι διαφορές με ή χωρίς είναι μετρημένες και βεβαιωμένες από ειδικούς . Εάν μπεις στο UT και δεις τι κάνουν , που το κάνουν και πως το κάνουν όλο αυτό στην Natural granen θα πάθεις ήττα. Εάν δεν σου είναι βαρύ οικονομικά ( για ένα πουλί είναι δυσκολότερο) μην σκεφτείς να το πάρεις . Καλή συνέχεια .
 
Back
Top