Αγορά Θα ηθελα να μου χαρισουν / δανεισουν ενα μπατζι

NIKOLAKHS

PB Member
Εγγραφή
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
252
Πόλη
Μεταμόρφωση
Καλησπερα. Εχω ενα ζευγαρι μπατζι και συνεχως μου κανει μικρα. Εχω χαρισει μερικα αλλα εχω κρατησει και καποια για μενα.

Θα ηθελα αν οχι να μου χαρισουν τουλαχιστον να μου δανεισουν ενα μπατζι ανεξαρτητου φυλου προκειμενου να ζευγαρωσω ενα απο τα μικρα και να ανακατεψω το αιμα προς αποφυγην αιμομυξιων...

Σε περιπτωση χαρισματος θα δεχομουν ως ανταλλαγμα να τους δωσω τα μικρα απο τη πρωτη γεννα. Ευχαριστω
 
Εχω 3 αρσενικα τα δυο απο τα οποια ειναι καταλληλα για αναπαραγωγη και 3 θηλυκα απο τα οποια ειναι μονο το ενα ετοιμο
 
Δυστυχως ομως ειναι ολα αδερφια μεταξυ τους και δεν μπορω να τα βαλω να ζευγαρωσουν...
 
Και να ζευγαρωσουν δε θα το ανακατεψεις τρελλα... Εσυ θέλεις ενα καινουργιο ζευγαρι να σου κανει μωρα για να εινια τελειως ξένα με τα ηδη υπαρχοντα...
 
Ναι ε; Δηλαδη και ξαδερφια δεν κανει... Πουσου ρε... Πρεπει να αλλαξω την αγγελια..Ζητηται ζευγαρι... Πλακα κανω...
 
Βασικα για να πεις οτι κανεις καποιες σωστες γεννες πρεπει αν εχεις τρια και παραπανω ζευγαρια... Εγω σκεψου στα πιγκουιανκια εχω δυο ζευγαρια.. Και τα παιδια τα ζευγαρωσα με τα παιδια απο τα αλλα ζευγαρια...ως εκει.. Δε μπορω να κανω κατι αλλο... Παει.. Θα το κλεισω το μαγαζι...😀
 
Καταλαβα...3 διαφορετικα δηλαδη... Προς το παρων εχω το ενα και ψαχνω το δευτερο. Για το τριτο βλεπουμε...
 
ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΟΛΗΣΕ 2 ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΜΕ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΗ ΣΕ ΕΝΑ PET
 
τι θες ακριβως δεν καταλαβα, τα ζευγαρια που θες να φτιαξεις(κρατησεις) εχουν συγγενεια μεταξυ τους;
 
Θα ηθελα ενα ακομα ζευγαρι προκειμενου να μπορεσω τα μικρα που γενναει το ενα να τα ζευγαρωσω με τα μικρα που γενναει το αλλο. Για να μην βαλω αδερφια και ξαδερφια να ζευγαρωσουν μεταξυ τους...
 
Back
Top