Γενικά Θα ηθελα να παρω ενα πιγκουινακι

ΘΕΜΗΣ

PB Member
Εγγραφή
24 Ιουν 2009
Μηνύματα
348
Πόλη
Ξάνθη
θα ηθελα παρα πολυ να παρω ενα πιγκουινακι.. εχω τρελαθει πολυ.. αλλα θελω πρωτα να μαθω μερικα πραγματα.. Πχ αν δεν εχει ταιρι πειραζει; και τι κλουβι χρειαζεται;
 
Θεμη καταρχην μπραβο σου και εισαι και μεγαλος μαγκας αμα θα παρεις πιγκουινακι.. Πιγκουινακι εχουν μονο οι μαγκες..😀!Λοιπον θελει μεγαλο κλουβακι να το βλεπεις να πεταει και να το χαιρεσαι... Αν θέλεις να περιμενεις μπορω να σου δωσω εγω.. Εχω δυο ζευγαρακια που κατι κανουν... Δε βλεπω.. Μη με πουν και ματακια, αλλιως καλως να παρεις εναν πιγκουινο. Γιατι κι εγω δε ξερω τι θα βγαλω... Εινια και πανακριβα τα δικα μου αστο... Πηγαινε καλυτερα αλλου..😀!
 
βασικα το σκεφτομαι θα παρω σιγουρα αλλα οχι τωρα... Θα ενημερωθω πρωτα καλα... και μετα.
 
Κι εγω αστειευομαι..ψαξε καλα και μαθε γι αυτα τα πουλακια.. Μη περιμενεις να κελαηδησουν σαν καναρινια.. Το αρσενικο κελαηδαει και καποιες φορες κανει σαν διαστημοπλοιο.. Εμενα μου αρεσουν γιατι τα βλεπω και γελαω...
σου φευγει το ανγχος εινια μυοχαλαρωτικα και τα χρησιμοποιουν σε πιλατες... 😀! Ειναι δυσκολο να ξεχωρησεις το φυλο τους και μην ακουσεις κανεναν πετσοπα αν σου πει:.. αστο.. Ξερω εγω...
πρεπει να εχεις ασχοληθει.. (βλ😛igaki) για να μαθεις να τα ξεχωριζεις ανετα! Καλο ψαξιμο και οταν αποφασησεις εδω ειμαστε!
 
βασικα θελω να παρω κατι εηωτικο... και κοιτωντας στο φορουμ μου αρεσαν πολυ τα πιγκουινακια...



εξωτικο εννωουσα...
 
Αμ ετσι πε μου για (σαλονικιος)... Το πιγκουινακι να ξερεις βγαινει και σε αλλες αποχρωσεις... Εγω ας πουμε εχω κανονικο, καφε, πιτσιλωτοκαι τωρα ενα ασημοκατασταση... Εσενα πιο σου αρεσει;
 
Back
Top