Γενικά Θα ηθελα να σας παρουσιασω το Νατσο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης pashalis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

pashalis

PB New Member
Εγγραφή
19 Μαϊ 2009
Μηνύματα
9
Πόλη
Θεσσαλονίκη
γεια σας παιδια. Θα ηθελα να σας παρουσιασο τν νατσο. Τν εχω 2 μηνες κ τα παμε πολυ καλα. Ειναι ροσελα κ η τιμη του ηταν 175ευρο. Τ δαχτυλιδι του γραφει acn 08(καθετα γραμμενο) 013. Οποιοσ γνωριζει ας μ πει τ σημαινουν. Ευχαριστώ. Οριστε κ μερικες φωτο
 

Συνημμένα

  • user5787_pic12612.webp
    user5787_pic12612.webp
    18,6 KB · Προβολές: 124
να τον χαιρεσαι!
(08) ειναι η χρονολογια γεννησης 2008.

*η φωτογραφιες δεν εμφανιζονται πληροφοριες εδω petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/
*καποιος moderator πρεπει να μεταφερει το θεμα.
 
σαν σ κλεψαν λιγο μ φαινεται...175 για ροζελλα, συνηθως γυρω στο κατοστσρι κανουν
 
Νομίζω οτι αυτή είναι lutino ροζέλα; Ίσως γι' αυτό να χτύπησαν την τιμή.
Πασχαλη, είναι πολύ όμορφος! Είναι ήμερος;
 
Νομίζω οτι αυτή είναι lutino ροζέλα;
Οχι Μαρια αν ηταν λουτινο θα ειχε κοκκινα ματια
μοιαζει με yellow rosella
images



εδω κ μια λουτινο για να δεις τη διαφορα

images
 
Nα σου ζησει.

Μαρια σιγουρα δεν ειναι λουτινο.

Πρεπει να ειναι pale-headed rosellas
 
Ειναι η πιο όμορφη ροζελα που εχω δει! Να σου ζησει!
 
Ο,τι και να ειναι ειναι κουκλος.
Εχει υπεροχα χρωματα, να σου ζησει!
 
Απ'οτι ειδα στις φωτο ομως το κλουβακι δεν εχει μεσα παιχνιδακια για να ασχολειται!
 
ευχαριστο πολυ για τς ευχες σας παιδια... Νατσο σκοκο βεβαια. Αλλα ειναι κ το ονομα του πατερα μ στα αργεντινικα. Του πηρα 3 παιχνιδια μια σκαλα μια κουνια κ ενα ακομη κραμαστο με ξυλα γ να ασχολειται
 
ευχαριστο πολυ για τς ευχες σας παιδια... Νατσο σκοκο βεβαια. Αλλα ειναι κ το ονομα του πατερα μ στα αργεντινικα. Του πηρα 3 παιχνιδια μια σκαλα μια κουνια κ ενα ακομη κραμαστο με ξυλα γ να ασχολειται
:)
 
ειναι πολυ ομορφο... και συμφωνω πως το κλουβι πρεπει να εχει καποια παιχνιδακια για να ασχολειτε... ακομη και αν ειχεσ 2 παπαγαλους χρειαζεται καποια παιχνιδια... Ποσο μαλον αν ειναι μονος το...
 
Kαλορίζικο, έχει εκπληκτικά χρώματα! Να τον χαίρεσαι το Νάτσο, να περνάτε όμορφα!
 
Back
Top