Γενικά Ιστοσελίδα για αγορά κλουβιού κοκατίλ

mixalis20032015

PB New Member
Εγγραφή
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
75
Πόλη
Ελευσίνα
γεια σας θα ηθελα να μου πειτε μηπως ξερετ καποιο καλο site για να παρω ενα κλουβι για κοκατιλ αλλα θελω να ειναι οικονομικο μηπως ξερετε να μου πειτε ή μηπως δινει καποιος σε καλη τιμη και σε μετρα που ειναι για κοακτιλ ευχαριστω
 
Υπαρχει πληθωρα site με ειδη και εξοπλισμο για κατοικιδια. Μπορεις να κανεις μια ερευνα αγορας και να δεις ποιο σου ταιριαζει καλυτερα και τις τιμες που υπαρχουν.

Οσο για αγορα, μπορεις να χρησιμοποιησεις το φορουμ αγοραπωλησιων.
 
ααα σε ευχαριστω Myra για της πληροφοριες σου οποιος αλλος ξερει καποιο site ας μου πει
 
ααα σε ευχαριστω Myra για της πληροφοριες σου οποιος αλλος ξερει καποιο site ας μου πει
Τι εννοεις αν ξερει καποιο site? Βαλε στο google κλουβια παπαγαλων και δες!

 
Myra αυτο καανω τωρα ψαχνω και σας ειπα να μου πειτε και εσεις μιας και εχετ μεγαλυτερη πειρα στους παπαγαλους και δεν ειναι καθολου ωραιο να εισαι αποτομη
 
  • Like
Αντιδράσεις: theodr
Myra αυτο καανω τωρα ψαχνω και σας ειπα να μου πειτε και εσεις μιας και εχετ μεγαλυτερη πειρα στους παπαγαλους και δεν ειναι καθολου ωραιο να εισαι αποτομη
Μιχάλη μου συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά η Μιράντα δεν ήταν καθόλου αποτομη μαζί σου. Σου πρότεινε κάποια site και σου ειπε ότι αν κάνεις αναζήτηση στο Google θα βρεις και μόνος σου πάρα πολλά. Ανοιξες πολλά θέματα τα οποία έχουν απαντηθεί από μέλη του petbirds πολλάκις. Σου παρέθεσα στα θέματα σου κάποια posts με μια πολύ γρήγορη αναζήτηση χωρίς να γνωρίζω για παπαγαλους. Αν είχες κάνει μια αναζήτηση θα σου είχαν λυθεί πάρα πολλές απορίες. Και πάλι αν στη συνέχεια είχες απορίες εδώ είναι τα παιδιά που γνωρίζουν από παπαγάλους και είμαι σίγουρη ότι θα σε βοηθούσαν. Φαντάσου τώρα εγώ να ανοίξω ένα θέμα τι είναι η πτερορροια. Ξέρεις τι θα μου πουνε; Ότι με μια αναζήτηση θα μου λυνόταν η απορία και είναι λογικό. Έχει συζητηθεί πολλές φορές. Καλό είναι λοιπόν πριν ανοίξουμε θέματα να κάνουμε μια αναζήτηση και εδώ είμαστε όλοι να βοηθήσουμε και να βοηθηθούμε όσο μπορούμε.
 
Back
Top