Ιago the moluccan cockatoo

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
O Iago είναι μια απο τις διασημότερες φιγούρες που διασώθηκαν απο το WPR μαζί με τη δικιά μας Winter. Η ιστορία του λίγο πολύ περιγράφεται μέσα σε αυτό το τραγούδι που του έγραψαν. Η Dawn που τον έχει υιοθετήσει είναι ένας εξαιρετικός Άνθρωπος.


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύ όμορφο και συγκινητικό βίντεο και το τραγούδι και η μουσική του! Μπράβο στην αξιέπαινη ιδιοκτήτρια του για την φροντίδα που του παρέχει! Καλή τύχη εύχομαι στον καταπληκτικό Lago στο νέο του σπίτι!
 
Συναντήσαμε προχτές τυχαία στο παπαγαλομάγαζο όπως το λέω τον Ιάγκο με την ιδιοκτήτριά του ενώ είχα πάει με την μικρή μου να πάρουμε κάτι για τη Winter. Ο Ιάγκο ήρθε με τη μια πάνω μου μιας κι έχω γένια και λατρεύει τους άντρες με τα γένια. Μου μιλούσε κάτι ακαταλαβίστικα μαζί με το "hello" που λέει καθαρά και με ρωτούσε "why?" σε αυτά που του έλεγα εγώ. :D

IMG_1309_zpsjer2goqv.webp

Όσοι θέλετε να τον ακολουθείτε στα σοσιαλ μιντια εδώ είναι η σελίδα του στο ΦΒ. Η Dawn ανεβάζει καθημερινά βιντεάκια με τις ιστορίες, τις γκαρίδες και τις σκανταλιές του. https://www.facebook.com/iagotoo/
 
Back
Top