Γενικά Κάνει για τα πτηνά αυτή η λάμπα ηλιακού φωτός Phillips;

seemsfunny

PB Member
Εγγραφή
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
1.113
Πόλη
Ιωάννινα
Βρήκα σήμερα τυχαία σε ένα μαγαζί την συγκεκριμένη λάμπα αλλά δεν ξέρω αν κάνει για τα πτηνά οπότε θα ήθελα την γνώμη σας. Παρακάτω είναι οι φωτογραφίες και από τις 4 πλευρές.


tinypic-no-longer-available.jpg
 
Δεν έχει παραπάνω στοιχεία. Έβγαλα φωτογραφία το κουτί όπως ακριβώς το αγόρασα. Μέσα δεν υπάρχει κάποιο χαρτί απλά γράφει απέξω λάμπα ηλιακού φωτός. Για αυτό και την πήρα. Ήταν 3ς τελευταίες
 
Δεν ξέρω αν προσθέτει, αν προσφέρει κάτι.
 
Οπότε θα ήταν καλύτερο να αγοράσω μια λάμπα που αναγράφει ότι είναι για παπαγάλους;
Σαφώς. Και όταν το κάνεις από την αρχή, σου βγαίνει και πιο φθηνή επειδή δεν χρειάζεται να αγοράσεις πριν μια philiphs 100w daylight blue b22 bc, για την οποία η μόνη πληροφορία που έχεις είναι ότι ήταν σε προσφορά.
 
Σαφώς. Και όταν το κάνεις από την αρχή, σου βγαίνει και πιο φθηνή επειδή δεν χρειάζεται να αγοράσεις πριν μια philiphs 100w daylight blue b22 bc, για την οποία η μόνη πληροφορία που έχεις είναι ότι ήταν σε προσφορά.

Θα του πω να την επιστρέψω τότε και να του ζητήσω να μου φέρει μια που να είναι για παπαγάλους. Απλά το daylight μου φάνηκε πως θα κάνει αλλά τελικά έπεσα έξω
 
Θα του πω να την επιστρέψω τότε και να του ζητήσω να μου φέρει μια που να είναι για παπαγάλους
Αν μπορεί να το κάνει θα είναι ό,τι καλύτερο. Απλά πρέπει να προετοιμαστείς από πριν και να βρεις ακριβώς τη λάμπα που θέλεις (κωδικό) ώστε να πάρεις αυτό ακριβώς που χρειάζεσαι χωρίς να χαθούν τα χρήματα της αρχικής αγοράς.
 
Back
Top