Γενικά Καινουργια παρεα για το κοκατιλ μου

leon cupra

PB New Member
Εγγραφή
29 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Πόλη
Αθήνα
Μόλις της πήρα παρέα νορμάλ γκρει και ποιο είναι το απίστευτο με το που είδα την παρέα της ξεκίνησε να τρώει σαν μανιασμενη, απίστευτα πράγματα
 
Να σου ζήσει! Από το ίδιο μαγαζί το πήρες; Γιατί παρέλειψες ένα σημαντικό στάδιο που είναι η καραντίνα.
 
Να σου ζήσει! Από το ίδιο μαγαζί το πήρες; Γιατί παρέλειψες ένα σημαντικό στάδιο που είναι η καραντίνα.
Ευχαριστώ Μαρία... Ναι από το ίδιο.. Μαζι ήταν από πριν.. υγιέστατο και αυτο.. λογικα θηλυκό είναι και αυτο.. Νορμάλ γκρει με σκούρο κεφάλι αλλά δεν με νοιάζει μου αρεσε πολύ.. ετσι και αλλιώς δεν πάω για εκτροφέας
 
Πολυ ωραια θυλικα και τα δυο! Αντε να τα χερεσε👍

Ποσο το πειρες;
 
Ναι μιας και δεν ξερω πολα απο κοκατιλ αλλα ενας γειτονας μου εχει ενα αρσενικο με κιτρινο προσοπο και κοκκινα μαγουλα

Μια χαρα εδω στην λαρισα τα εχουν σε τραγικη τιμη πολυ πιο ακριβα απο οτι το πειρες εσυ. Σε εναν που ρωτησα ειχαι... 50€ 😀 μεγαλη διαφορα
 
Ναι μιας και δεν ξερω πολα απο κοκατιλ αλλα ενας γειτονας μου εχει ενα αρσενικο με κιτρινο προσοπο και κοκκινα μαγουλα
Έχεις δίκιο και γω αυτό πιστεύω ειναι θηλυκό Αλλά δεν με χαλαει καλύτερα να έχω λιγότερη φασαρία

Ταβ
Ναι μιας και δεν ξερω πολα απο κοκατιλ αλλα ενας γειτονας μου εχει ενα αρσενικο με κιτρινο προσοπο και κοκκινα μαγουλα

Μια χαρα εδω στην λαρισα τα εχουν σε τραγικη τιμη πολυ πιο ακριβα απο οτι το πειρες εσυ. Σε εναν που ρωτησα ειχαι... 50€ 😀 μεγαλη διαφορα
😀 τα ίδια είναι όλοι, σπείρα άστα
 
Να σου ζησουν ολα!:D👍Εμενα παντως πιο πολυ για ανηλικο αγορι μου κανει που αρχιζει να κιτρινιζει η μασκα του παρα για κοριτσι θα δειξει βεβαια οπως και να χει κουκλια👍!
Ευχαριστώ να είσαι καλά
 
εχει καποιο κλειστο δαχτυλιδι στο ποδι;
αμα δεν ξερεις ηλικια δεν μπορεις να ξερεις και το φυλο του παρα μονο απο τη συμπεριφορα και το σφυριγμα του..
η αληθεια ειναι οτι φαινεται σαν να κιτρινιζει στο κεφαλι οποτε μπορει οντως να ειναι 7-8μηνων αγορακι και με τη πρωτη πτερρορια του θα ξεκαθαρισει.
αν και ειναι πολυ νωρις ακομα μιας και μολις χτες το πηρες και δεν εχιε προσαρμοστει ακομα εχει ξεκινησει διαφορετικα σφυριγματα;
 
εχει καποιο κλειστο δαχτυλιδι στο ποδι;
αμα δεν ξερεις ηλικια δεν μπορεις να ξερεις και το φυλο του παρα μονο απο τη συμπεριφορα και το σφυριγμα του..
η αληθεια ειναι οτι φαινεται σαν να κιτρινιζει στο κεφαλι οποτε μπορει οντως να ειναι 7-8μηνων αγορακι και με τη πρωτη πτερρορια του θα ξεκαθαρισει.
αν και ειναι πολυ νωρις ακομα μιας και μολις χτες το πηρες και δεν εχιε προσαρμοστει ακομα εχει ξεκινησει διαφορετικα σφυριγματα;
Δαχτυλιδι δεν έχει κανένα από τα δύο απλώς στα pet city από τη ξέρω φέρνουν πάντα μικρα...Ακόμα το γκρι δεν το έχω ακούσει μόνο κάτι χριιι σαν φιδιού κάνει όταν το πλησιάζω πολύ... Το white που είναι ο παλιός και καλά παλιός 10 μέρες.. Δεν σφυρίζει καθόλου μόνο αραιά και που κράζει... Και αμα καθαριζουν τα φτερά τους κοντά κοντά το γκρι ρίχνει κάτι ραμφιες στο λευκό πιο πολύ για να το βάλει στην θέση του όχι για να το πονέσει..
 
εχει καποιο κλειστο δαχτυλιδι στο ποδι;
αμα δεν ξερεις ηλικια δεν μπορεις να ξερεις και το φυλο του παρα μονο απο τη συμπεριφορα και το σφυριγμα του..
η αληθεια ειναι οτι φαινεται σαν να κιτρινιζει στο κεφαλι οποτε μπορει οντως να ειναι 7-8μηνων αγορακι και με τη πρωτη πτερρορια του θα ξεκαθαρισει.
αν και ειναι πολυ νωρις ακομα μιας και μολις χτες το πηρες και δεν εχιε προσαρμοστει ακομα εχει ξεκινησει διαφορετικα σφυριγματα;
Marilenaki Μόλις τώρα το γκρι το έπιασα να σφυριζει 3-4 φορές το ίδιο σφύριγμα κάτι που το λευκό ποτέ δεν έχει κανει... λες αυτό που ειπες τελικά να ισχύει και να ειναι αγορι; Ίδωμεν
 
Back
Top