Φροντίδα Καινουριο κλουβι για loevbirds, πως σας φαινεται;

ΘΕΜΗΣ

PB Member
Εγγραφή
24 Ιουν 2009
Μηνύματα
348
Πόλη
Ξάνθη
επιτελους πηρα καινουριο κλουβι εχω ξετρλαθει πραγματικα...
 
ναι ωντος φοτο δεν εχεις βαλει
πως να σου πουμε τη γνωμη μας

φιλικα :)
 
παιδια δεν ειχα βαλει φωτο επειδη το θεμα το δημσιευσα αργα το βραδυ και δεν μπορουσα να βγαλω φωτογραφια για να μη τα ταραξω... η καινουργιεσ φωτο ειναι στο προφιλ μου.,
 
Αυτό είναι το κλουβί για το οποίο άνοιξε το θέμα.
 

Συνημμένα

  • user6267_pic12172_1249650444.webp
    user6267_pic12172_1249650444.webp
    41 KB · Προβολές: 138
  • user6267_pic12173_1249650444.webp
    user6267_pic12173_1249650444.webp
    46,9 KB · Προβολές: 130
  • user6267_pic12174_1249650444.webp
    user6267_pic12174_1249650444.webp
    28,5 KB · Προβολές: 126
μια χαρα ειναι στο καινουργιο τους σπιτι!
ποσο το πηρες αν επιτρεπεται;
 
Πολύ όμορφο το κλουβί. Έχω πάντως την αίσθηση ότι τα Lovebirds ίσως να χρειάζονται λίγο περισσότερο μήκος παρά ύψος, όπως τα Budgies, μιας και μπορούν να πετάνε καλύτερα αντι να σκαρφαλώνουν.
 
28 ευρο το πηρα ειναι το πιο εικονομικο σε χρυσο χρωμα και σε μεγεθος.



ειναι και φαρδυ και ψυλο απλα φενεται ετσι μικροκαμωμενο στη φωτο...
 
Πολυ καλο ειναι το κλουβι! Αν και πιστευω οτι δε θα επρεπε να εχει καθολου καμπυλες για να ειναι ακομα πιο ανετα! Καλοριζικο! Να περνανε ομορφα εκει μεσα. Πως αντεδρασαν στο νεο τους περιβαλλον;
 
πολυ καλα αποτι φανταζομουν ισως γιατι εβαλα μεσα τα αγαπημενα τους παιχνιδια... και τωρα φενονται ενθουσιασμενα...
 
Ειδες;Δεν επρεπε να ανησυχεις... Τωρα θα το χαιρονται πιο πολυ. Θα το εξερευνουν και θα το συνηθισουν μερα με τη μερα!
 
ναι... σκεφτομουν να τουσ επαινρα το κλουβι τον σεπτεμβριο... αλλα αφου ειχα τον χρονο και το χρημα... και μολις το ειδα το ερωτευτηκα...
 
Είναι πολύ ωραίο κλουβί! Και σε καλή τιμή! Και αυτά φαίνονται να το χαίρονται.
 
Ωραιο το κλουβι, σε πολυ καλη τιμη.
Ειναι καλο για Lovebird φαινεται ευρυχωρο :)
 
να ι φενονται πολυ ευτυχισμενα... αν και πρωτη μερα φενεται να ειναι χαρουμενα./...
 
πολυ ωραιο το κλουβι, μπραβο σου που δεν κρατηθηκες και το πηρες τωρα :D
 
Πολυ ωραιο κλουβακι! Καλη επιλογη και μπραβο σου που τα σκεφτεσαι:)

Μια συμβουλη:Αλλαξε αυτες τις πατηθρες με φυσικες ξυλινες(δεν ειναι πολυ ακριβες)γιατι δεν εξασκουν καλα τα ποδια τους και με τα χρονια παθαινουν αρθριτιδες και δερματικα προβληματα! Μου το εχει πει κτηνιατρος και το ειδα προσφατα σε πουλι φιλης μου!
 
τοτε θα αλαξω συντομα πατηθρες αλλα που μπορω να βρω φυσικες ξυλινες; Σε πετ σοπ?
 
Back
Top