Γενικά Καινούργιο κοκατιλάκι (αρσενικό ή θηλυκό)

Voukefalas

PB New Member
Εγγραφή
20 Σεπ 2020
Μηνύματα
81
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα στην ομάδα. Πριν από λίγο ήρθε στην παρέα μας και το 2ο κοκατιλακι ευελπιστώντας ότι είναι αρσενικό. Μόλις έκοψε κρέμα. Θα ήθελα όμως την άποψη σας σχετικά με το φύλλο του. Ξέρω οτι από αυτή την ηλικία είναι δυσκολο να τη βρούμε αλλα αν κάποιος έχει την εμπειρία θα την εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ.
 

Συνημμένα

  • 0ADF4714-7EFC-4C9A-B9B5-744B2DD5035E.webp
    0ADF4714-7EFC-4C9A-B9B5-744B2DD5035E.webp
    28,7 KB · Προβολές: 37
  • 3E5FA60B-38D1-48E6-9CE5-1BF23B496CAF.webp
    3E5FA60B-38D1-48E6-9CE5-1BF23B496CAF.webp
    20,1 KB · Προβολές: 36
Εάν δεν μπορείς να περιμένεις να μεγαλώσει λίγο τότε μόνο με τεστ dna θα είσαι σίγουρος. Όταν μεγαλώσει λίγο ίσως το καταλάβεις από τη συμπεριφορά του.
 
Η μασκα πολυ πιθανον να γινει ολη κιτρινη αλλα αυτο θα το δεις μετα τους 6 μηνες ζωης του.Εμενα για αρενικο μου κανει αλλα αν θες μπορεις να του κανεια test dna
η αλήθεια είναι ότι φαίνεται να πηγαίνει να γίνει στο μέλλον όλη κίτρινη. Θα ανεβάσω μια καλύτερη φωτογραφία
[automerge]1628077109[/automerge]
Πολύ ιδιαίτερο πουλάκι. (τα χρώματα του πρασινίζουν ή με γελούν τα μάτια μου - ή η οθόνη 🙂); Να είναι καλότυχο και να το χαίρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολυυυ. Ναι ειναι πανέμορφο πραγματικά. Ανυπομονώ να το βάλω μαζί με το άλλο.
[automerge]1628077135[/automerge]
Κουκλί είναι! Να σου ζήσει, να τον χαίρεσαι τον μικρούλι!
Ευχαριστώ Ιωάννη!
 
Να το χαίρεσαι κουκλί είναι. Μου θυμίζει τον δικό μου στα νιάτα του χαχαχαχα. Εκτός από το DNA που είναι σιγουράκι, μπορείς να δεις την φωνούλα του αν σφυράει ή έστω να προσπαθεί να σφυρίξει μελωδίες και να κάνει τα φτεράκια του σε σχημα καρδούλας. Εύχομαι τα καλύτερα να ζήσετε με το μικρούλι σας
 
Να το χαίρεσαι κουκλί είναι. Μου θυμίζει τον δικό μου στα νιάτα του χαχαχαχα. Εκτός από το DNA που είναι σιγουράκι, μπορείς να δεις την φωνούλα του αν σφυράει ή έστω να προσπαθεί να σφυρίξει μελωδίες και να κάνει τα φτεράκια του σε σχημα καρδούλας. Εύχομαι τα καλύτερα να ζήσετε με το μικρούλι σας
Τεστ dna Ισπανία?
 
@Voukefalas

 
Back
Top