Γενικά Και ένα ζευγαράκι Major

Πανέμορφα τα αρνάκια σου Βασίλη να σου παραγκειλω ένα για το Πάσχα του 15;
 
Άντε μπράβο, να 'χουμε αίματα να αλλάζουμε. Να τα χαίρεσαι Άβατε.
 
Σαν να μαλακώσαν λίγο, απο το πολύ αγρίεμα

n9fo.png
 
Ευχαριστο είναι το ταίριασμα φίλε, αν και δεν νομίζω να δείς αυγά ακόμα(και ας μπαινοβγαίνει η θηλυκιά στην φωλιά), είναι πολύ νωρίς. Καλή επιτυχία, νομίζω πώς θα δούμε ωραία πράγματα και φέτος από εσένα
 
Κάνε μας και καμιά παρουσίαση τις ζευγαρώστρες σου Βασίλη.
 
Ευχαριστο είναι το ταίριασμα φίλε, αν και δεν νομίζω να δείς αυγά ακόμα(και ας μπαινοβγαίνει η θηλυκιά στην φωλιά), είναι πολύ νωρίς. Καλή επιτυχία, νομίζω πώς θα δούμε ωραία πράγματα και φέτος από εσένα

Και βέβαια είναι νωρίς Γιώργο.

Φωλιά μπορεί να δω αύριο το πρωί με άσπορα αυγά... Μπορεί να δω σε δύο μήνες.

Μόλις χθες μπήκε η φωλιά... Και βλέπουμε πως το ζευγαράκι προχωράει.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Επίσης παρέλειψα να πω ... Πως τα πουλιά είναι δώρο από φίλους.

Ο ένας είναι κοντά μας εδώ στο Φόρουμ... Ο πολύ καλός μου φίλος... Νίκος (NikosP)

Σταύρο θα παρουσιάσω κάποια στιγμή και τις κατασκευές μου.

Για να γουστάρουμε κι άλλο...

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Και τα κοκκόρια του γεννάνε!
Βασίλη, το αποφάσισα... Θα φέρω τα πουλιά μου στο μαγαζί σου...

*Με το καλό οι όμορφες...άντε γιατί (απ'ότι διαβάζεις) περιμένει πολύς κόσμος καρδερίνες εκτροφής... Κι ας είναι και Βόρειες!
 
Και καμήλες να του δώσεις και χώρο να τις βάλει θα βρει και με τριάντα μικρά στα χέρια θα ναι! Ξεκινά από τώρα να προλάβεις 6-7 γέννες να. Βολευτουμε!
 
Στο κέντρο της Αθήνας.. Μέσα στο καυσαέριο... Και σε χώρο, τουλάχιστον όχι ιδιαίτερο.. Τι να πω . Η τύχη του πρωτάρη 😛.
 
  • Like
Αντιδράσεις: adreas
Σπουδαία εκτροφή και πολύ όμορφα πουλιά. Τίποτα δεν είναι στην τύχη, η "γνώση" και η "τακτική" φέρνουν πάντα επιτυχίες.
 
Βασιλη πανομορφα πουλια, να τα χαιρεσαι και αυτα, οπως και τα αλλα που μας παρουσιαζεις κατα καιρους 😉, ευχομαι να βγαλεις πολλα μικρα απο ολα τα ζευγαρια σουκαι να μην ξερεις τι να τα κανεις 🙄
 
Κοίτα χρώματα! Τι να πω; Δεν έχω λόγια γι'αυτό θα φτυσω... Φτου φτου φτου φτου! 😛 άντε να σε γεμίσουν καρδερινακια! Με το καλό!
 
Επίσης παρέλειψα να πω ... Πως τα πουλιά είναι δώρο από φίλους.

Ο ένας είναι κοντά μας εδώ στο Φόρουμ... Ο πολύ καλός μου φίλος... Νίκος (NikosP)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Βασίλη πως γίνετε να γίνω και γω φίλος... Με τους φίλους σου... Μπας και με "φτιάξουν " με κάνα μειτζοράκι;😛
 
Τι να τις κάνεις μωρέ Δημήτρη τις ξενέρωτες, άχαρες, μονόχνωτες Βόρειες;
Γυφτοπούλα στο χαμάμ κι εγώ πληρώνω μπιρ ταμάμ ...
Βασίλη, δε λένε μία.. Επειδή είσαι φίλος, θα σου κάνουμε τη χάρη να σε ξεφορτώσουμε και να απαλλαχθείς απ'αυτές..
 
Back
Top