Γενικά Καλημέρα με ένα Βίντεο

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Καλημέρα σας.


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
  • Like
Αντιδράσεις: larys
ειναι κουκλος ο παρακος! Αν και δεν μπορω να τον ακουσω. Γιατι τα δικα μου τα εχει πιασει λογο, α
 
Kαλημέρα Κωνσταντίνε & Πάρη, γιατί δε μας άφησες να το χαρούμε λιγάκι; Μισό λεπτό μόνο youtube μετά από τόσο καιρό; Kι'άλλο θέλουμε!
 
Kαλημέρα Κωνσταντίνε & Πάρη, γιατί δε μας άφησες να το χαρούμε λιγάκι; Μισό λεπτό μόνο youtube μετά από τόσο καιρό; Kι'άλλο θέλουμε!

Τα καλά διαρκούν λίγο Μαρία. Σας δίνει και ένα φιλάκι και κάποια στιγμή λέει Καλό και Κώστα αλλά δεν ακούγεται πολύ καλά.:DΤην επόμενη θα σας δώσω ένα βίντεο δύο ωρών.😛
 
Κι οτι ηθελα να στο πω Κωνσταντινε να μας βαλεις κανενα βιντεακι γιατι μας ελειψαν αυτα τα βιντεο που εβαζες καθε κυριακη. Τωρα τι να σου πω οτι ειναι κουκλος; Αφου το ξερεις.😛
 
Μπραβο στον Παρη. Μολις τον ακουσαν τα δικα μου τρελαθηκαν και αρχισαν να του σφυριζουν!
 
Εγω πιο πολυ γελασα με τον ηχο που εκανε στο τελος... 😀 Ελεγε κατι η προσπαθουσε να κανει καποιον συγκεκριμενο ηχο; Σαν να προσπαθουσε να κανει οτι βηχει μου φανηκε.:)
 
Back
Top