Γενικά Καλορίζικο το νέο φόρουμ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mgerom

Canaries Expert
Εγγραφή
16 Απρ 2006
Μηνύματα
8.640
Πόλη
Αθήνα
Kαλορίζικοι και σιδεροκέφαλοι.
Δεν ξέρω εάν τα λένε πλέον σαν ευχές, αλλά εγώ ήθελα
να ευχηθώ στα παιδιά που ασχολούνται με αυτά τα εκπληκτικά πουλιά,
να δούν το νέο φόρουμ που τους αφορά, να πηγαίνει απο το καλό στο καλύτερο. Ενα ευχαριστώ στον Σταύρο που δίνει,έναν νέο χώρο
στο PB χωρίς να σκέπτεται το βάρος και τον ακόμα περισσότερο κόπο
που θα απαιτηθεί για την νέα αυτή προσπάθεια. Καλή συνέχεια!
 
Καλορίζικοι και σιδεροκέφαλοι, να πάνε όλα καλά! Καλά το υποψιάσθηκα ότι κάτι νέο και ωραίο μας ετοιμάζουν & θα συμβεί αφού δεν εμφανιζόταν η σελίδα! Καλή συνέχεια Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε!
 
Καλορίζικοι και από εμενα και να πάει όλα καλά!
 
Καλοριζικο παιδια! Οτι κανετε για να βοηθησετε τα πουλια μας συγκινει ολους. Σας ευχαριστουμε πολυκαι ευχομαστε η χαρα της προσφορας να ειναι οση μας δινεται!
 
Σε ευχαριστούμε Σταύρο.
Ηταν κάτι που το περιμέναμε από εσένα, δεν ξέραμε πότε, να που έγινε.
 
Mετα το φορουμ των παπαγαλων ακολουθει αυτο των εξωτικων πουλιων που πλεον εχει διαχωριστει απο τους παπαγαλους και επεται το νεο φορουμ των περιστεριων.

Καλοριζικο να ειναι!
 
αα δεν το προσεξα!
πολυ καλο αυτο! Το φορουμ ειναι για ολων του ειδων τα πουλια!
 
Πολυ ωραια και συμαντικη αυτη η αλλαγη που εγινε...
Συγχαρητηρια εκπληκτικη δουλεια...
 
Καλοριζικο, πολυ ευχαριστη εκπληξη! 🙂
Ειναι μεγαλη η χαρα μου, να βλεπω καινουρια 'κλαδια' και 'ριζες', σ'ενα δεντρακι που τυχαια συναντησα πριν λιγα χρονια! Παντα επιτυχιες και καλη συνεχεια! Σ'ευχαριστουμε πολυ Σταυρο!
 
Καλορίζικο, έχουμε να μάθουμε πολλά μέσα απο αυτο! Μπράβο Σταύρο!
 
Σε ευχαριστούμε πολύ Σταύρο, σαφώς και είναι πιο οργανωμένο το site τώρα! Good job!
 
Καλοριζικο, πολυ καλη δουλεια μπραβο Σταυρο. Οσο παει γινεται και καλυτερο.
 
Καλορίζικο και επιτυχημένο! Γιατι το PB έχει ανοικτή την αγκαλιά του σε όλα τα πουλάκια... Μπράβο Σταύρο!

Και απο ότι βλέπω έχει και δυναμικό ξεκίνημα! Μπράβο σε όλα τα παιδια που συμμετέχουν και προσφέρουν με τις γνώσεις τους!
 
Καλή επιτυχία στο νέο φόπουμ. (Γιατί και τα περιστέρια έχουν φτερά!)
 
Καλή αρχή για τα περιστέρια :). Σταύρο μπράβο είναι σίγουρα μια μεγάλη κατηγορία πουλιών αν και διαφορετική από τις υπόλοιπες αλλά πολύ συναρπαστική λόγω της ελεύθερης πτήσης των πουλιών. Πάντα τέτοια!
 
Back
Top