Γενικά Καλως ήρθα ξανα στο κοσμο των παπαγάλων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mpikis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Mpikis

PB Member
Εγγραφή
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
900
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλως ήρθα ξανά στο κόσμο των παπαγάλων..Αυτη τη φορα με ποιό πολλες γνώσεις..
Ηρθαν στα χέρια μου σημερα στις 7 το πρωι δύο κοκατίλ... Μου τα χάρησε η συμφορουμίτισσα και φίλη Μαριλένα (Marilenaki)! Είναι εκπληκτικα, πανέμορφα, με κοιτουν με περιεργια και προσπαθουν να με πλησιασουν! Τους εχω βάλει και φωλία οπότε μη ξεχναμε και την επιχειρηση.. Εξάλλου αμα δειτε το επαγγελμα που κανω θα καταλαβετε...😀! Να μου ζήσουν να τα χαιρομαι... Μαριλενακι ευχαριστω για πολλοστη φορα και δημόσια!
 
Μπράβο στη Μαριλένα για την καλή επιλογή της... Να τα χαίρεσαι και να τα αγαπάς. 🙂
 
Μπραβο βρε Μαριλενα που του εκανες αυτο το δωρο... Ποιος αλλος θα εδινε 2 κοκατιλακια;!
Το ηθελε καιρο τωρα!
Βαλε φωτο να τα δουμε!
 
Αλεξανδρε εισαι τυχερος που με εχεις φιλο ρε συ... ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ...
 
Να σου ζησουν Αλεξανδρε! Περιμενουμε φωτο! 🙂
Μπραβο Μαριλενα!
 
Καλοριζικα! Να σου ζησουν! Μπραβο για το δωρο σου Μαριλενα! Ο Αλεξανδρος εκτος απο χιουμορ διαθετει και ευαισθησια οπως καταλαβαινω, οποτε θα περνανε ολοι τους πολυ πολυ ομορφα!:Big Grin:
 
να σου ζησουν! Αντε... Παπαγαλεψες και εσυ!

μαριλενα ωραια η επιλογη του πατερα... Μπραβο σου
 
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια τοσο για τα πουλάκια οσο και για μενα! Δε μπορω να βγαλω τωρα γιατι ειμαστε σε μια φαση που ο αρσενικος εχει μπει στη φωλια και κελαηδαει στη θυληκια...
 
να τα χαιρεσαι και απο εμενα! Καλα τι ζευγαρακι ειναι αυτο; δεν τα πτοει τιποτα τελικα; τοσες ωρες ταξιδι και αυτα στον κοσμο τους ε. Αυτα ειναι! Μαλλον βρηκανε τον καλητερο μπαμπα! Εχω να πω πως τα ειχε ολα ετοιμασει απο πριν και ολο και εψαχνε για να τα εχει ολα στην εντελια οταν ερθουν! Μπραβο σου Αλλεξανδρε!
 
Καλως τα δεχτηκες και με το καλο να δεις και απογονους!
Μπραβο Μαριλενα για την κινηση σου :)
 
Αν και βιαζομαι απιστευτα δε μπορουσα να μην δε βγαλω φωτο...
 

Συνημμένα

  • DSC01356.webp
    DSC01356.webp
    40,4 KB · Προβολές: 105
  • DSC01357.webp
    DSC01357.webp
    35,2 KB · Προβολές: 95
  • DSC01359.webp
    DSC01359.webp
    32,8 KB · Προβολές: 107
  • DSC01360.webp
    DSC01360.webp
    42,9 KB · Προβολές: 98
  • DSC01361.webp
    DSC01361.webp
    45,4 KB · Προβολές: 88
Τι ομορφα πλασματα ειναι αυτα;Η θηλυκια ειναι οντως κουκλαρα!
Να σου ζησουν!
Μπραβο Μαριλενα για την επιλογη σου!
 
πολυ ωραια ειδικα το κιτρινο ειναι τελειο! Να σου ζησουν!
μπραβο στην Μαριλενα!
 
Κουκλια και τα δυο.

Η Μαριλενα πραγματικα ειναι πολυ γενναιοδωρη.
 
Αλέξανδρε να σου ζήσουν τα κουκλάκια! Είναι πανέμορφα! Επειδή σε ξέρουμε, δεν έχουμε καμμία αμφιβολία ότι θα τα λατρέψεις (αν ήδη δεν σου έχουν πάρει τα μυαλά:D) και ότι θα τα προσέχεις σαν τα μάτια σου! Ένα μεγάλο μπράβο και στη Μαριλένα!
 
Αλεξανδρε να σου ζησουν τα νεα φιλαρακια. Ειναι πανεμορφα! Να περνας ομορφα μαζι τους! Μαριλενα μπραβο σου!
 
ειναι πανεμορφα, σου ευχομαι καλους απογονους... Μπραβω και απο μενα Μαριλενα... Τα μικρα θα περασουν πολυ καλα στα χερια του Αλεξανδρου...
 
Back
Top