Γενικά Καλό ταξίδι Budgie μου

dimitra_1980

PB Member
Εγγραφή
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
548
Πόλη
Αθήνα
Μόλις πριν λίγο έχασα το εγγλεζάκι μου...
 

Συνημμένα

  • DSCI0009.webp
    DSCI0009.webp
    62,6 KB · Προβολές: 137
Θελω να σου πω..Αλλα δεν ξερω τι θα μπορουσα. Μονο ενα φιλι σε σενα και ενα αντιο στο μικρο σου αγορακι.
 
☹αχ δεν αντεξε ο μικρουλης...
ελπιζω και ευχομαι να μην ξαναζησεις κατι παρομοιο με κανε να σου ζωακι...
 
Δήμητρα λυπάμαι για το πουλάκι! Τι να συνέβη όμως! Να είσαι καλά να το θυμάσαι με αγάπη & να σου ζήσουν τα υπόλοιπα!
 
Ευχαριστώ.. Ποιος ξέρει τί να έπαθε το καημένο. Εκεί που καθόταν στο κλαρί, άκουσα ένα θόρυβο, πήγα να δω και το είδα να κάθεται στον πάτο..Λίγη ώρα πριν έτρωγε κανονικά και με πολύ όρεξη μάλιστα. Να ήταν κανένα καρδιακό επεισόδιο;Ιδέα δεν έχω... Τί να πω...
 
☹Κριμα κριμα κριμα, πολυ λυπαμαι και καταλαβαινω τι αισθανεσαι.Ακριβως ετσι εχασα το καναρινι μου πριν 3 μηνες.☹
 
Δήμητρα λυπάμαι πραγματικά …. Παρακολούθησα της ώρες αγωνίας σου που ήταν πραγματικά δύσκολες….. Είναι από τις στιγμές που δεν έχεις να πεις κάτι….
Εύχομαι τα υπόλοιπα να σου ζήσουν πολλά, πολλά, χρόνια…………
Πραγματικά απίστευτο πως χάθηκε τόσο γρήγορα…
 
Δημητρα λυπαμαι και εγω με τη σειρα μου.
Δυστυχως λογω δουλειας εχω χασει πολλα θεματα, τι ειχε ο μικρουλης;
 
Το ειδα το θεμα σου... Τι να πω, στεναχωρεθηκα πολυ!
Ειναι δυσκολο να τα βλεπεις να φευγουν και να μη μπορεις να κανεις κατι να τα βοηθησεις. Τουλαχιστον εφυγε με την παρεα σου και δεν ηταν μονο...
 
Δημητρα μου σε καταλαβενω απολυτα. Καλη συνεχεια σε σενα και τα ζωακια σου
 
Ήταν τυχερό που πέθανε δίπλα στον αγαπημένο του άνθρωπο. Προσπάθησε τώρα να συγκεντρωθείς στα ζωντανά σου πλασματάκια. Τώρα πιά αυτό είναι μιά χαρά!
 
Back
Top