Γενικά Καλό το σκαρθί;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης leon
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

leon

PB Member
Εγγραφή
23 Μαϊ 2008
Μηνύματα
109
Πόλη
Έδεσσα
το έχει η μέρα μάλλον... Βροχερή γύρω απο την πόλη όλα ασπρα μιας κ απο το πρωί χιονίζει. Κ γώ ολο απορίες😕
"Εχω αγοράσει ενα σκαρθί πιασμένο αρσενικό περσινό, αλλά δεν ξέρω και πολλά οποιος κ ότι ξέρει ασ μου πεί κατι ήθελα πάρα πολύ να πάρω σκαρθί κ το πήρα(ίσως θυμουνται κάποιοι απο εσάς απο παλιοτερες συζητήσεις μας, απορίες μου μάλλον)κ είναι τόσο όμορφο το πήρα απο pet shop απο γνωστό μου και το είχε ξεχωριστά μαζι με άλλα δύο σε κλουβάκια χώριστά,ότι γνωρίζετε για το σκαρθί θα ήθελα να το μοιραστείται μαζί μου, ευχαριστώ
 
το έχει η μέρα μάλλον... Βροχερή γύρω απο την πόλη όλα ασπρα μιας κ απο το πρωί χιονίζει. Κ γώ ολο απορίες😕
"Εχω αγοράσει ενα σκαρθί πιασμένο αρσενικό περσινό, αλλά δεν ξέρω και πολλά οποιος κ ότι ξέρει ασ μου πεί κατι ήθελα πάρα πολύ να πάρω σκαρθί κ το πήρα(ίσως θυμουνται κάποιοι απο εσάς απο παλιοτερες συζητήσεις μας, απορίες μου μάλλον)κ είναι τόσο όμορφο το πήρα απο pet shop απο γνωστό μου και το είχε ξεχωριστά μαζι με άλλα δύο σε κλουβάκια χώριστά,ότι γνωρίζετε για το σκαρθί θα ήθελα να το μοιραστείται μαζί μου, ευχαριστώ

Οι κανόνες του φόρουμ, που έπρεπε να είχες και εσύ διαβάσει,
δεν επιτρέπουν παροχή πληροφοριών για πουλιά που έχουν αφαιρεθεί
απο την φύση,(όπως ο ίδιος αναφέρεις). Το μόνο που μπορεί κάποιος να σε παροτρύνει είναι να αφήσεις το πουλάκι ελεύθερο!
 
ok μάκη ι΄σως αυτό είναι το καλυτερο θα το ψάξω ομώς και θα πάρω φίλε εκτροφείου... κ ελπίζω να αξίζει.
 
, αρκει βεβαια να ειναι απο ενα ορφανοτροφειο, ενα "ιδρυμα", μια μανα που δεν μπορει να το θρεψει!

... Οχι απο εμπορο βρεφων
 
Back
Top