Ασθένειες Κανάρα τρώει συνέχεια, κάθεται νωχελική, είναι φουσκωμένη

Εγγραφή
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Πόλη
Αθήνα
καλημέρα στην παρέα... Θέλω τα φώτα σας.η κανάρα μου τρώει συνέχεια, κάθετε νωχελική,όχι πολλή φουσκωμένη, οι κουτσουλιές είναι νορμάλ, δεν διακρίνω άσθμα...η κοιλία της είναι καθαρή, αυτό που διακρίνω είναι ότι αδυνατίζει... Και το μόνο που έκανα είναι να τις βάλω πολυβιταμίνες στο νερό
 
Καλό ήταν να βλέπαμε κάποια φωτογραφία του πουλιού.
Αλλά από αυτά που γράφεις
η κανάρα μου τρώει συνέχεια
. Αυτό που διακρίνω είναι ότι αδυνατίζει
με την απειρία μου σου λέω να ενημερωθείς για την κοκκιδιωση των πτηνών
Θεωρώ ότι οι πολυβιταμινες δεν πρέπει να τις χορηγήσεις τώρα.
 
Κάποια αγωγή για εντερικά παράσιτα έχεις κάνει;
Φωτογραφίες στέρνου και κοιλιάς μπορείς να μας ανεβάσεις;

Μέχρι στιγμής έδωσα aviomycine για εντερικά και αναπνευστικά προβλήματα, φωτογραφίες ξαναπροσπάθησα να ανεβάσω αλλά δεν μπόρεσα διότι μου έβγαινε μνμ ότι είναι μεγάλο το αρχείο
 

Συνημμένα

  • aviomycine-800x700_0.webp
    aviomycine-800x700_0.webp
    12,9 KB · Προβολές: 8
Επίσης, αν προσπαθήσεις και δεν τα καταφέρεις με τη φωτογραφία, μπορείς να τη στείλεις στο [email protected] ή μπορείς να τη στείλεις με mail στην αρχική σελίδα του petbirds εκεί που λέει (κάτω - κάτω δεξιά) που λέει επικοινωνία, αναφέροντας τον τίτλο του θέματος και θα στην ανεβάσει ο Σταύρος.
Βεβαίως οι φωτογραφίες θα πρέπει να είναι καθαρές, και για το στέρνο και την κοιλιά τα πούπουλα να έχουν πλήρως παραμεριστεί δεξιά και αριστερά με βρεγμένα δάχτυλα.
 
φωτογραφίες ξαναπροσπάθησα να ανεβάσω αλλά δεν μπόρεσα διότι μου έβγαινε μνμ ότι είναι μεγάλο το αρχείο
Χρησιμοποίησε αυτό το link για να αλλάξεις το μέγεθος της φωτογραφίας
picresize.com
 
Back
Top