Πώληση Καναρίνια θηλυκά και αρσενικά προς πώληση

Πόπη Μπού

PB Member
Εγγραφή
25 Μαϊ 2008
Μηνύματα
748
Πόλη
Γλυφάδα
Πωλούνται 2 αρσενικά και 2 θηλυκά καναρίνια, γενημμένα και μεγαλωμένα σε εξωτερικο χωρο. Ειναι όλα 8 μηνών και είναι από γέννα, του 2014. ( Ιουνιος μηνας )

Καθε πουλί θηλυκό προσφέρεται 15€ και καθε αρσενικό προς 20€ . Είναι μεγαλωμένα με πολυ φροντίδα...

1.webp 2.webp 3.webp 4.webp
 
Είναι αδέλφια μεταξύ τους; Ποια είναι τα αρσενικά και ποια τα θηλυκά Πόπη; :)
 
Από ότι βλέπω είναι ένα άσπρο αρσενικό και ένα κίτρινο αρσενικό και τα απομεινάντα θυληκα.. Τ περιοχή βρίσκεσαι;
 
Είναι μεγαλωμένα με πολυ φροντίδα...

Δεν είναι ανάγκη να το πεις. Φαίνονται από μακριά. Είναι πανέμορφα! Δυστυχώς οι εργένηδες του κοπαδιού μου είναι μεγάλοι σε ηλικία, αλλιώς θα αγόραζα και τις 2!

υ. Γ. Παρεμπιπτόντως πριν λίγες μέρες κάποια κοπέλα μέλος του φόρουμ έψαχνε θηλυκό καναρίνι για ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ χώρο...
 
Είναι αδέλφια μεταξύ τους; Ποια είναι τα αρσενικά και ποια τα θηλυκά Πόπη; :)
Οχι δεν ειναι αδερφια... Δυο ασπρα ενα θηλυκο και ενα αρσενικο δυο κιτρινα ενα αρσενικο και ενα θηλυκο!

Από ότι βλέπω είναι ένα άσπρο αρσενικό και ένα κίτρινο αρσενικό και τα απομεινάντα θυληκα.. Τ περιοχή βρίσκεσαι;
Σωστα!
 
Απ ότι βλέπω και τα δύο λευκά είναι λευκά κυρίαρχα, οπότε ζευγαράκι δεν γίνονται.. Ενδιαφέρομαι για την θηλυκιά την λευκή να τη δώσω νύφη στον κούκλο που βλέπεις στο άβαταρ μου Πόπη! 😉
 
Αλίκη μου, να μιλησουμε με πμ...

Τα δυο λευκα εφυγαν κιολας...
μενει ενα ζευγαρακι κιτρινα χιονε!
 
Back
Top