Αγορά Καναρίνι αρσενικό μωσαικό

giannis.kirp.

PB Member
Εγγραφή
28 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.048
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ζητώ να μου χαρίσουν-πουλήσουν ( μέχρι 25 ευρώ παρακαλώ) καναρίνι αρσενικό μωσαικό κόκκινο. Από Θεσσαλονίκη.
 
Απορια: ποσα στοιχιζει κανονικα; Επειδη ειναι πολυ ομορφα..
 
Εισαι λίγο υπερβολικός 40 με 45 κάνει το αρσενικό και το θηλυκό γύρω στα 35
 
καλημέρα σήμερα κανόνισα να πάρω -αγοράσω ενα τέτιο καναρίνι θυλικό για τον τυχερούλι. όταν το έχω θα ανεβάσω φώτο και θα σου πώ απο πού για να αγοράσης. είναι εκτροφέας και κάνη καλή δουλιάμε τα καναρίνια.
 
καλημέρα σήμερα κανόνισα να πάρω -αγοράσω ενα τέτιο καναρίνι θυλικό για τον τυχερούλι. όταν το έχω θα ανεβάσω φώτο και θα σου πώ απο πού για να αγοράσης. είναι εκτροφέας και κάνη καλή δουλιάμε τα καναρίνια.
Ευχαριστώ πολύ!
Εισαι λίγο υπερβολικός 40 με 45 κάνει το αρσενικό και το θηλυκό γύρω στα 35
Δεν μιλούσα στα σίγουρα. 😉
 
ευχαριστώ τώρα αν θέλεις και εσύ ένα καναρινάκι σαν αυτό να ζητήσω τήν άδεια του να σου πω τηλ να πας να πάρεις. τώρα σχετικά με τήν τιμή πες το ονομά σου να μεσολαβήσουμε και κάτι θά γίνει.
 
σας ευχαριστώ όλους και εγώ να σας πώ έχω τόση χαρά σαν να αγόρασα καινούργιο αμάξι. καινούργιο κοσκινάκι μου και που να σε κρεμάσω!:D:):D:):D:)
 
Top model η κανάρα σου! Να την χαίρεσαι! φτου φτου σκόρδα
 
ευχαριστώ τώρα αν θέλεις και εσύ ένα καναρινάκι σαν αυτό να ζητήσω τήν άδεια του να σου πω τηλ να πας να πάρεις. τώρα σχετικά με τήν τιμή πες το ονομά σου να μεσολαβήσουμε και κάτι θά γίνει.
Με λένε Γιάννη. Για Θεσσαλονίκη μιλάμε;
 
Back
Top