Γενικά Καναρίνι που δε μπορεί να πετάξει

Giorgos2435

PB New Member
Εγγραφή
14 Ιουλ 2017
Μηνύματα
2
Πόλη
Αθήνα
Το καναρινι μου το εχω εδω και πολλα χρονια και φετος μολις ειναι 13. Πηγαμε σε καποιον ειδικο και μας ειπε οτι μαλλον ειναι απο τα γεραματα η εξης κατασταση του:
Το αριστερο του ποδι εχει ολο γυρισει προς τα πισω και εγινε σαν μπαλα και δε μπορει να σταθει παρα μονο με το δεξι και με το ζορι πεταει. Τις περισσοτερες φορες ειναι κατω οπου εχω βαλει εκει τις τροφες του. Επειδη δεν ειμαι σιγουρος αμα ειναι απο τα γεραματα οπως μου πανε και πραγματικα θα ηθελα να μαθω την αληθεια η εστω αμα υπαρχει καποια αλοιφη ωστε να το σωσω απο αυτη την κατασταση σας παρακαλω πειτε μου
 
Γιώργο, ο ειδικός στον οποίο πήγατε, τι ιδιότητα έχει; Ειναι κτηνίατρος, ειδικός στα πουλιά;
 
Γιώργο, ο ειδικός στον οποίο πήγατε, τι ιδιότητα έχει; Ειναι κτηνίατρος, ειδικός στα πουλιά;

Ναι πτηνολογος.Αλλα να πω και την αληθεια του εκοψε τα νυχια και εσταξε μια κηλιδα αιμα οπου οσο καιρο τα κοβω δε εχει γινει ποτε αυτο. Και για αυτο θα θελα να ρωτησω μηπως ξερετε κατι παραπανω.
 
Γιώργο, εφόσον ήταν κτηνιάτρος με ειδίκευση στα πτηνά, πιθανά δίκιο θα είχε. Θέλεις μηπως να δεις τη λίστα μας με τους πτηνιάτρους, να εντοπίσεις ποιοι ειναι κοντά στο σπίτι σου και αν κάποιος απο εμάς έχει γνώμη για αυτούς να πας σε κάποιον ακόμα για μια δεύτερη γνώμη;
https://community.petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/
 
Back
Top