Αναπαραγωγή Καναρα εχει φτιαξει τη φωλια της αλλα αυγο δεν κανει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης BILLIS
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

BILLIS

PB New Member
Εγγραφή
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
16
Πόλη
Νίκαια
Καλημερα σε ολους! Εχω βαλει εδω και καιρο τα καναρια για αναπαραγωγη και η θυληκια ενω εχει φτιαξει τη φωλια της καθετε μεσα αλλα αυγο δεν βλεπω μηπως πρεπει να σταματησω; Μηπως εχει κολλησει το αυγο; 😕🙄
 
αν είχε πρόβλημμα θα το είχες καταλάβει,θα καθόταν φουσκωμένη κτλ,τα έχεις δει να ζευγαρώνουν; Κάνε υπομονή κ μη φοβάσε,όλα θα γείνουν στην ώρα τους
 
δεν μας ειπες το πιο βασικο απ'ολα... Ποσες μερες εχουν περασει απο τοτε που εφτιαξε τη φωλια της; Ειναι η 1η της γεννα η' εχει κανει κι αλλη; Ειναι πρωταρα η'εχει ζευγαρωσει και περυσι;
 
Εχουν περασει γυρω στης 2 εβδομαδες για τα αλλα δεν γνωριζω εχω την ζευγαρωστρα στο μπαλκονι με ναυλον,το μονο που εκανα ηταν να καθαρισω το κλουβι και να ριξω ψειροσκονη και φοβαμαι μηπως τους χαλασα την σειρα!
 
Γεια σας παιδιά. Η κανάρα μου έχει φτιάξει φωλιά(νομίζω εδώ και 2 εβδομάδες) υπήρχε ερωτοτροπία μεταξύ τους αλλά δεν έχει κάνει ακόμα αυγό...
 
Εχουν περασει γυρω στης 2 εβδομαδες για τα αλλα δεν γνωριζω εχω την ζευγαρωστρα στο μπαλκονι με ναυλον,το μονο που εκανα ηταν να καθαρισω το κλουβι και να ριξω ψειροσκονη και φοβαμαι μηπως τους χαλασα την σειρα!
μηπως ε!
 
Back
Top