Αναπαραγωγή Καναρα με 4 αυγα και βραχνη φωνη

napolitanos-10-

PB New Member
Εγγραφή
5 Απρ 2014
Μηνύματα
63
Πόλη
Θεσσαλονίκη
καλησπερα παιδια εχω ενα ζευγαρι το σε πρωτη γεννα εχει 4 αυγα, το πρωτο αυγο το εκανε στις 11 μαρτιου, αλλα σημερα παρατηρησα οτι η θηλυκια εκανε σαν να μην μπορει να παρει καλα αναπνοη ολα αυτα το πρωι για λιγη ωρα, εκτοτε ειναι ενταξει, αραγε τη να επαθε; Μπορει να γεννησει και να ζησουνε τα μικρα αν τυχον εχει προβλημα με ασθμα; Ευχαριστω.
 
Η περιγραφή σου εμένα δε με βοηθάει.. ίσως κάποιος άλλος έχει να σου πει κάτι...
Ένα μικρό video ίσως να ήταν ό,τι καλύτερο για την περίπτωσή σας...
 
κανονικα ανασαινει... Μερικες φορες ακουγεται αυτος ο ηχος..σπανια... μηπως ειναι στρεσαρισμενη πρωταρα ειναι...
 
κανονικα ανασαινει... Μερικες φορες ακουγεται αυτος ο ηχος..σπανια... μηπως ειναι στρεσαρισμενη πρωταρα ειναι...
Το πρωτάρα είναι άσχετο... αν υπάρχει ήχος μόνο εσύ ξέρεις...
 
τωρα την επιασα και εχει ηχο την εβαλα στο αυτι και ακουγοταν πολυ εντονα... Τι φταιει εσωτερικο χωρο τα εχω χωρισ ρευματα...;
 
τωρα την επιασα και εχει ηχο την εβαλα στο αυτι και ακουγοταν πολυ εντονα... Τι φταιει εσωτερικο χωρο τα εχω χωρισ ρευματα...;
Δεν μπορώ να ξέρω... Δεν είμαι γιατρός. Αλλά και γιατρός να ήμουν με τα δεδομένα που δίνεις πάλι δεν θα ήξερα. Δεν φτάνουν αυτά που περιγράφεις για να υπάρχει εικόνα..
Ίσως δεν είναι κάτι ανησυχητικό ίσως είναι κάτι σοβαρό...
Καλύτερα να πας να το δει κάποιος ειδικός ή αν κρίνεις πως δε χρειάζεται τότε άφησε να περάσουν μια δυο μέρες και βλέπουμε..
 
Back
Top