Αναπαραγωγή Καρδερινάκια 2007

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΦΩΛΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΑΥΤΗ ΠΡΟΤΕΙΜΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΓΥΡΛΑΝΤΑ!
 
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ sophia ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΣΟΦΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΦΟΤΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.{ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΕΤΣΙ }:D!
 
Γιωργο να σου ζησουνε τα "μωρα' σου και να τα χαρεις και στο κλουβι να σου κελαηδανε! Να τα προσεχεις ως κορην οφθαλμου γιατι ειναι δυσκολα στην αναπαραγωγη τους! Και παλι συγχαρητηρια!
 
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ sophia . ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.{ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΕΤΣΙ }:D!
Αχά! Λύθηκε το μυστήριο της απόδοσης τιμών. χεχεχε

Να τα χαίρεσαι Γιώργο!
 
να σου ζησουν! Συγχαρητηρια! 🙂
 
Να σου ζήσουν Γιώργο! Τις καλύτερες ευχές μου και καλή συνέχεια!
Όντως λύθηκε το μυστήριο απόδοσης τιμών Σταύρο, ήμουν έτοιμος να σε ρωτήσω σήμερα Σοφία.

Μφχ
Γιάννης
 
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΙΜΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΑΣ ΣΤΗΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΠΟΥΛΙΩΝ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΑΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΕΛΕΟΣ
 
Συγχαρητήρια και εις άλλα με υγεία.. καλές φωνές και καλά πυρώματα για τη συνέχεια. Έτσι για να μαθαίνουμε και εμείς, τι διαστάσεων κλουβιά χρησιμοποίησες; Τα είχες σε απόλυτη ηρεμία ή προσπάθησες να τα εξημερώσεις με την συνεχή παρουσία σου στον χώρο; τα πουλιά (που ζευγάρωσαν) ήταν ήμερα ή άγρια;
 
ΦΙΛΕ ΛΕΟΝΑΡΔΟ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΗΡΕΜΑ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ ΚΑΙ Η ΘΥΛΙΚΙΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΒΑΦΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΥΛΙΚΟ, ΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ 70Χ45 ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΘΩΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΩΡΕΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ. ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ! ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΟΚ! ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ?
 
Ναι εννοείτε ότι βοήθησες και ευχαριστώ γι’ αυτό. Ξέρεις όταν κάποιος πετυχαίνει κάτι που όλοι θεωρούν δύσκολο καλό είναι να αναφέρει και τον τρόπο έτσι ώστε οι υπόλοιποι να αισθάνονται τουλάχιστον άτυχοι και όχι ότι κάνουν κάτι τόσο λάθος! Και πάλι ευχαριστώ
 
.

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΙΚΡΑ. ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΦΟΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΑΚΟΜΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ!
 
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛςΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΑΡΕΑ! ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΡΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ!
 
Back
Top